Mes visuomet norime, kad visos kelionės teiktų mums labai didelį malonumą ir džiugesį. Kelionių metu mes siekiame atsigauti ir bent kuriam laikui atsiriboti nuo mums jau seniai pabodusios kasdienybės. Tačiau visą tai pasiekti mums pavyksta anaiptol ne visuomet – ypač, jei mes neturime pakankamos keliavimo patirties. Todėl siūlome jums susipažinti su keliais praktiškais patarimais, kurie turėtų užtikrinti, kad jūsų atostogos bus sklandesnės.

Nusiteikite, kad viskas gali pasukti bloga linkme

Nors šis patarimas jums gali skambėti labai neįprastai – juk į kelionę jūs leidžiatės tam, kad pagaliau galėtumėte pailsėti – tačiau iš tikrųjų jūsų kelionė taps kur kas sėkmingesnė, jei jūs būsite nusiteikę, jog reikalai jūsų kelionės metu gali pakrypti bloga linkme. Tokiu atveju jūs galėsite lengviau kontroliuoti savo emocijas ir nepulti į paniką, kartu išsaugodami ir šaltą protą bei priimdami racionalius sprendimus. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad kiekviename savo kelionės etape jūs nuolatos turite galvoti apie blogiausią. Tiesiog supraskite, kad kartais reikalai gali pakrypti ne ta linkme, kuria jūs esate numatę, todėl priimkite tai kaip neatsiejamą jūsų kelionės dalį.

Mažesnis kelioninis krepšys – mažiau rūpesčių

Turbūt iki šiol į savo keliones norėdavote pasiimti kuo daugiau daiktų, todėl ieškodavote vis didesnio kelioninio lagamino. Tai yra labai dažna keliautojų klaida. Nepaisant to, kokio pobūdžio bus jūsų numatyta kelionė, nepamirškite, kad kelioninis bagažas neturėtų jūsų apsunkinti ir jūsų sulėtinti. Todėl kuo mažesnį kelioninį krepšį pasirinksite, tuo mažiau rūpesčių turėsite savo kelionės metu.

Jei nesate tikri ar jums to prireiks – neimkite

Kuomet bandote susipakuoti savo lagaminus, turėtumėte vadovautis viena labai paprasta, tačiau ypač naudinga taisykle. Jei nesate tikri ar jums kelionės metu iš tikrųjų gali prireikti tam tikro daikto, jo tiesiog neimkite. Kuo mažiau daiktų su savimi pasiimsite, tuo lengviau jausitės. Daiktai, kuriuos pasiimsite, turi jums pagelbėti, o ne jus apsunkinti.

Daugiau nei viena banko kortelė ir grynieji

Niekuomet į kelionę nesileiskite turėdami vos vieną banko kortelę. Net jei jūs esate šiuolaikiškas žmogus, kuris visuomet už pirkinius ir paslaugas atsiskaito banko kortele, tai nėra priežastis lygiai tokią pačią praktiką taikyti ir savo būsimoje kelionėje. Į kelionę visuomet patariama pasiimti bent keletą banko kortelių (debetinių ir (arba) kreditinių)) ir grynųjų pinigų vietine valiuta. Tokiu būdu jūs galėsite būti tikri, kad net ir neaptarnaujant nei vienos iš jūsų turimų banko kortelių, galėsite atsiskaityti grynaisiais.

Išsisaugokite svarbiausią informaciją

keliones

Visa svarbiausia informacija, tokia kaip jūsų viešbučio adresas, viešbučio registratūros numeris, jūsų kambario numeris ir kt., turėtų būti „išsaugota“ ne tik jūsų atmintyje, tačiau ir jūsų išmaniajame telefone ar užrašyta užrašų knygelėje. Tuomet jums nekiltų problemų, jei staiga pamirštumėte svarbią informaciją, kurios jums reikėtų norint nukakti į tam tikrą vietą.

Apsilankykite turizmo informacijos centre

Niekuomet nepamirškite nuvykę į vietą, apsilankyti vietiniame turizmo informacijos centre. Tai yra labai puiki vieta, kurioje galite gauti daug naudingų patarimų ir informacijos apie tai, ką verta aplankyti ir kokiu būdu visą tai geriausia padaryti.

Kuo siauresnis meniu – tuo geresni restoranas

Savo kelionės metu būtinai pasistenkite aplankyti ne vieną restoraną, o visų geriausia, kad tokie restoranai būtų pamėgti ir gausiai lankomi vietinių gyventojų. Be to, kuo siauresnis meniu bus siūlomas jūsų pasirinktame restorane – tuo aukštesnio lygio aptarnavimas ir maistas bus siūlomas. Todėl nesilankykite restoranuose, kurie yra įsikūrę pagrindiniuose turistų traukos centruose ir nesibaiminkite leistis giliau į miestą, atrandant tai, ką mėgsta vietiniai gyventojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *