Virtuvėje, norime to ar nelabai, tenka praleisti nemažai laiko. Jei tai tampa problema, pats metas ieškoti būdų, palengvinančių darbą. Pasidalinti užduotimis bei įdarbinti vyrą – būtina, tačiau reikėtų peržiūrėti ir turimos buitinės įrangos amuniciją. Virtuviniai kombainai – nepamainomas įrankis, leidžiantis pailsėti mūsų rankoms ir perimantis tokius darbus kaip pjaustymas, tarkavimas, malimas, minkymas ir panašiai. Tai – didelis pirkinys savo reikšmingumo, gabaritų bei kainos prasme ir investicija į ateitį. Tad prisėskite, paskaitykite ir nuspręskite, kokio virtuvinio kombaino jums iš tikrųjų reikia.
- Galingumas. Esminis kriterijus, įtakojantis ne tik įrenginio kainą (kuo vatų daugiau, tuo ir mokėti teks daugiau), bet ir funkcijų atlikimo kokybę. Minamalūs reikalavimai šiuo aspektu – bent 700W, priešingu atveju daugelis funkcijų neveiks taip, kaip turėtų ir jums neteks savo kailiu patirti, kaip gali buitį palengvinti kokybiškai dirbantys virtuviniai kombainai.
- Dydis. Jei jau dabar burnojate, jog virtuvėje nėra vietos, pagalvokite, kas bus, kai įsigysite virtuvinį kombainą, savo dydžiu, tikėtina, pranoksiantį daugumą turimų buitinių prietaisų. Idealu, jei šiam įrenginiui skirsite vieną iš apačioje esančių virtuvinių spintelių – nereikės aukštyn žemyn kilnoti nemažai sveriančio daikto. Tiesa, nepamirškite išmatuoti spintelės gabaritų ir į juos atsižvelgti renkantis konkretų kombainą.
- Atliekamų funkcijų įvairovė. Pagalvokite, kam jums bus reikalingas virtuvinis kombainas: malti mėsą, tarkuoti bulves, pjaustyti daržoves, minkyti tešlą ar dar kažkam? Jei išsirinktas kombainas atrodo idealus, tačiau nėra to vienintelio jūsų pageidaujamo priedo, paklauskite, gal šį galima įsigyti atskirai. Virtuviniai kombainai gali būti derinami su įvairiais priedais, ne tik tais, kurie parduodami pagrindinėje komplektacijoje. Tai – itin aktualu žvelgiant į ateitį, kai poreikiai, susiję su šio įrenginio darbu, galimai keisis. Dėl šios priežasties geriausia pirkti žinomo prekinio vardo virtuvinį kombainą, kuriam tinkančių priedų nebus sudėtinga rasti.
- Peiliai. Rekomenduojami nerūrijančio plieno peiliai, kurie yra tvirtesni bei ilgiau neatšimpa.
- Indai. Idealu, jei gamintojas komplektacijoje siūlo kelių skirtingų dydžių indus. Kai šeima didelė, reikėtų atkreipti dėmesį į didžiausio indo tūrį ir įvertinti, ar šio dydis pakankamas. Jei kombaino dubenėliuose nėra metalinių detalių, šiuos, prireikus, galima dėti tiesiai į mikrobangų krosnelę.