Žmogui būdinga abejoti. Nors gal ne visada… Pigios kelionės irgi gali būti abejonių objektas. Pavyzdžiui, pabrėžiama maža kaina, bet interesantas mąsto, ar ji tikrai maža, ar verta užsisakyti, ar visgi susilaikyti.

Atsakyti nesudėtinga: pigios kelionės vertos dėmesio tada, kai jas siūlo patikimos kompanijos. Kaip atskirti patikimą kompaniją? Iš atsiliepimų, iš to, kaip paslaugos pateikiamos. Tiesa, atsiliepimai kartais gali kaip tik sumaišyti mintis. Užtat paslaugų pateikimas – gana aiškus rodiklis, ar verta kreiptis. Įsivaizduokite. Užsuka Vardenis Pavardenis į interneto svetainę. Ten parašyta: Sjulome geras kelionias gerom kajnom. Galit vaziot i egipta ar kokia turkija. Parasikit mum ir mes jum patejksim gera pasjulima. Skubekit isigit kelelapi kol dar ira vetu. O jaj kas nors nepatiks suderinsim ka nors kitoky. Zodziu krejpkites toj pat ir usisakikit. Ką pamanytų svetainės lankytojas? Veikiausiai pasirodytų, kad kažkas pamišo.

Perskaitytas pavyzdys puikiai iliustruoja, kad pigios kelionės priimtinos tik tada, kai išpildomos ir kitos sąlygos. Ypač atkreiptinas dėmesys, kad patikimumą įrodo arba kaip tik sumenkina svetainėje esantys tekstai. Jei skirtume laiko ir pastangų, minėtus sakinius galėtume perrašyti taisyklingai: Siūlome geras keliones geromis kainomis. Galit važiuoti į Egiptą ar Turkiją. Parašykite mums ir pateiksime gerą pasiūlymą. Įsigykite kelialapį, kol dar yra vietų. Ir taip toliau. Žinoma, net ir šiuose pataisytuose sakiniuose nesunku rasti keistenybių. Tarkim, skatinimas važiuoti į Egiptą ar Turkiją. Kad ir kokios pigios kelionės tai būtų, niekas nesiūlys važiuoti. Siūlys skristi.

Kuo atsakingiau viskas surašyta, kuo daugiau dėmesio skirta reprezentacijai, tuo didesnė tikimybė, kad ir kelionės organizuojamos patikimai. Priešingu atveju prisimenamas posakis apie batsiuvį ir apie jo batus. Tiksliau, apie batsiuvį be batų.

Tad rekomendacija tokia: kreipti dėmesį ne vien į kainą, bet ir į kitus aspektus. Ypatybių nemažai, o jas išstudijavus įmanomos geresnės atostogos. Blogos atostogos nepatinka niekam. Tad tam tikri vadinamieji namų darbai – neprošal kiekvienam norinčiam keliauti.

Kaip rašėme pradžioje, žmogui būdinga abejoti. Abejonės kartais apsaugo nuo blogų pasiūlymų. Bet per didelės abejonės – ne į naudą. Ir kelionių, ir kitose srityse pageidaujamas aukso viduriukas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *