Visai neseniai pradėjote vykdyti elektroninę prekybą, tačiau pastebite, kad sulaukiate vis daugiau užsakymų iš užsienio šalių? Nors planavote el. prekybą vykdyti orientuojantis į Lietuvos rinką, imate įžvelgti vis didesnį potencialą ir prekyboje tarptautiniu mastu? Tokiu atveju labai svarbu, kad tarptautinės siuntos iš Lietuvos į kitas pasaulio šalis būtų siunčiamos tik patikimų logistikos partnerių.

Žinoma, šiandien tarptautinė logistikos rinka yra puikiai išvystyta, o tai reiškia, kad rinkoje taip pat veikia ir daug skirtingų logistikos kompanijų. Visa tai suteikia galimybę vartotojams kur kas lengviau pasirinkti patyrusius logistikos partnerius, galinčius užtikrinti, kad tarptautinės siuntos į Latviją, Estiją, Lenkiją ar bet kurias kitas pasaulio šalis būtų pristatytos saugiai, greitai ir patikimai.

Bet kuriuo atveju, jei iki šiol jūs dar nebuvote ieškoję geriausias sąlygas siūlančių logistikos bendrovių, turbūt šią akimirką net nenumanote, kuriuos tokių paslaugų teikėjus jums būtų verta pasirinkti. Tačiau visas šis pasirinkimo procesas turėtų vykti atsižvelgiant į savo pagrindinius prioritetus. Trumpiau tariant, jei jūs žinosite, kas jums yra svarbiausia, pasirinkti logistikos partnerius tikrai neturėtų būti sudėtinga.

Taip pat svarbu, kad pasirinkimo procese nepamirštumėte apie tai, jog kiekvieni kurjeriai siūlo skirtingus siuntų pristatymo terminus. Todėl jei jus domina tarptautinės siuntos, kurios pristatomos labai operatyviai, būtinai atsižvelkite į pristatymo terminus ir kitas su siuntų pristatymu susijusias sąlygas. Paprastai vartotojai gali pasirinkti tiek EXPRESS, tiek ir ECONOMY siuntas. Kiekvienas atvejis yra individualus, todėl atsižvelgiant į tai galima pasirinkti ir konkretų tarptautinių siuntų pristatymo variantą.

Jei pasirinksite ilgametę patirtį šioje rinkoje turinčią logistikos paslaugų kompaniją, galėsite būti tikri, kad jūsų produkcija klientams bus pristatyta sutartu laiku ir pačios geriausios būklės. Todėl dabar turėtumėte nustatyti savo pagrindinius prioritetus, o tuomet imtis tokių paslaugų teikėjų paieškų. Be to, visuomet galite pasidomėti ir kitų vartotojų pateikiamais atsiliepimais bei rekomendacijomis. Atsižvelgdami į tokią informaciją turėtumėte lengviau suprasti, kuri logistikos kompanija siūlo labai kokybiškas, profesionalias ir didžiule patirtimi paremtas logistikos paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *