Prakaitavimas yra natūrali žmogaus reakcija ir visi žmonės mažiau ar daugiau prakaituoja. Užsiimant aktyvia fizine veikla, patiriant stresines situacija ar tiesiog, kai yra karšta, yra normalu gausiau prakaituoti. Tačiau kai kuriuos vargina itin gausus prakaitavimas, kuris gali atsirasti be jokios priežasties. Jeigu tai tęsiasi kurį laiką yra tikėtina, jog žmogų kamuoja hiperhidrozė. Gausus prakaitavimas žmogui gali sukelti tiek fizinį, tiek emocinį diskomfortą. Jis gali pradėti vengti susibūrimų ir jaustis nepatogiai dėl šios problemos. Ir visgi nereikėtų į tai tiesiog numoti ranka ir galvoti, jo nieko negalima padaryti. Gausų prakaitavimą galima sureguliuoti naudojant botulino toksino injekcijas nuo prakaitavimo.

Kaip atliekama ši procedūra? Botulino toksinas yra suleidžiamas į tas kūno vietas, kuriose jaučiamas gausus prakaitavimas. Nervinio impulso perdavimas prakaito liaukoms yra blokuojamas. Jos nebeišskiria prakaito ir gausus prakaitavimas išnyksta. Prieš procedūrą vietos, kuriose atliekamos injekcijos, patepamos nuskausminamuoju kremu, tad bus išvengta nemalonių pojūčių. Procedūros trukmė yra 20-40 minučių. Rezultatas pradedamas jausti jau po 2-4 dienų, o po 1-2 savaičių jau bus jaučiamas maksimalus veiksmingumas, kuris trunka 6-12 mėnesių. Kad šis rezultatas išsilaikytų, dažniausiai pakanka tik vienos injekcijos per metus.

Po procedūros galima iškart grįžti prie savo dienos rutinos, tačiau derėtų laikytis tam tikrų apribojimų. Po procedūros patariama bent kelias valandas išlikti vertikalioje padėtyje (negulėti). Taip pat srityse, kur buvo atliktos injekcijos, tą pačią dieną po procedūros negalima naudoti kosmetikos priemonių. Savaitę po procedūros patariama vengti pirčių, saunų, soliariumų, nesideginti saulėje. Gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis netaikomas nėščioms ar kūdikį maitinančioms moterims, taip pat esant kraujo krešumo ligoms, infekciniams susirgimams, lėtinių ligų paūmėjimui, padidėjusiam jautrumui botulino injekcijoms.

Jeigu padidėjęs prakaitavimas blogina Jūsų gyvenimo kokybę ir neleidžia mėgautis gyvenimu, nedelskite ir spręskite šią problemą, o mes Jums galime padėti.

Domina botulino injekcijos nuo prakaitavimo? Lauksime Jūsų estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic ir Jums bus suteiktas profesionalus gydymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *