Riebalų nusiurbimas yra dažniausiai atliekama procedūra tiek moterų, tiek vyrų tarpe. Šią procedūrą renkasi žmonės, kuriems jau yra tapę kančia didelis riebalų kiekis ant juosmens ar šlaunų. Dar vadinama liposakcija, ši operacija nėra sudėtinga ir yra sėkmingai taikoma jau daug metų.  Vienos operacijos metu galima pašalinti iki 6 litrų riebalų iš pasirinktos kūno vietos.

Pasitaiko, kad po liposakcijos kyla komplikacijų, todėl šiuo metu populiarėja ir riebalų šalinimas lazeriu. Tačiau daugumai nesvarbu, kiek kainuoja riebalų nusiurbimas, ir kaip jis atliekamas – vienintelis trokšimas – kuo greičiau turėti puikų kūną.

Štai šioje vietoje norintiems riebalų nusiurbimo kartais užsiveria visi lengviausi keliai. Per konsultaciją su daktaru jiems  neretai pranešama, kad riebalų nusiurbimo operacija yra visiškai nereikalinga ir pasiūloma susidaryti svorio metimo planą, dietą ir fizinių pratimų režimą. Tik po aktyvių pastangų numesti svorį galima galiausiai atlikti šią operaciją, jeigu svorio metimo režimas nedavė rezultatų.

Net ir pasidarius šią operaciją dailaus ir liekno pilvo nepavyks parodyti ne tik po savaitės, bet ir po mėnesio. Paprastai galutinis riebalų nusiurbimo rezultatas pasimato po 6 mėnesių. Pagreitinti audinių prisitaikymui prie pokyčių netekus riebalų, kartais pacientui siūlomos fizioterapinės procedūros.

Tai, kiek kainuoja riebalų nusiurbimas dažnai atitinka operacijos kokybę ir efektyvumą. Jeigu jau pasiryžtama tokiai procedūrai, tai jos kaina turėtų rūpėti mažiausiai – juk kalba eina ne tik apie grožį, bet ir sveikatą. Todėl patikima ir gerai įvertinta klinika turėtų būti prioritetas.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, jog ši operacija neatliekama tiems, kurie serga autoimuninėmis ligomis ar kraujo ligomis bei turintiems inkstų sutrikimų. Atsakingas gydytojas konsultacijos metu turi šiuos dalykus išsiaiškinti, kitu atveju gresia didelės, gyvybei grėsmingos komplikacijos.

Jeigu pasiryžote šiai procedūrai ir esate jai paskyrusi nemažą biudžetą, galite pagalvoti ir apie papildomą operaciją – nusiurbtus riebalus perkeliant į kitas kūno vietas, kurioms reikalingas audinio pakėlimas ir papildymas (krūtys, sėdmenys).

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *