Kokias mokyklines kuprines parinkti savo vaikams? Tai problema, kuri tėvams dažniausiai iškyla naujais mokslo metais. Renkantis šią prekę atsižvelkite į vaiko amžių, jo subrendimą. Pavyzdžiui, kai kurioms mergaitėms patinka viskas, kas blizga, taigi, šiuo atveju neapsiriksite pasiūlę kuprinę su blizgučiais. Kitos mergaitės galbūt susidomėję princesėmis, pasakų personažais, pabandykite surasti tai vaizduojančią kuprinę. Berniukai taip pat turi savo pomėgius, vieniems aktualios mašinos, kitiems sportas. Mokyklinės kuprinės, parinktos pagal vaiko pomėgius, mažiesiems bus mielesnės, labiau saugomos.

Mokyklines kuprines įsigykite „Eurobiuras“ parduotuvėse

„Eurobiuras“ tai kokybiškomis kanceliarinėmis ir biuro reikmenimis prekiaujanti parduotuvė, kuri veikia didžiuosiuose Lietuvos miestuose, taip pat vykdo prekybą internetu, adresu eurobiuras.lt. Čia galite užsakyti jums reikalingų biuro prekių, kartu – vaikams reikalingų priemonių mokyklai, taip pat kuprinių įvairaus amžiaus mokiniams.

„Eurobiuras“ prekiauja aukštos kokybės laisvalaikio ir mokyklinėmis kuprinėmis, kurios pagamintos iš aukštos klasės poliesterio, atsparios vandeniui, drėgmei ir gerai plaunasi. Šios prekės pritaikytos skirtingiems mergaičių ir berniukų skoniams. Pradinių klasių mergaitėms galėtų patikti violetinės spalvos kuprinė KITE su paveikslėliu. Ji ne tik išvaizdi, bet ir pagaminta taip, kad nespaustų nugaros, palaikytų taisyklingą vaiko laikyseną. Ši prekė taip pat turi atšvaitus, todėl suteikia papildomą saugumą vaikui. Panašiomis savybėmis pasižymi ir kitos „Eurobiuro“ mokyklinės kuprinės:

  • mergaitėms ERICHKRAUSE MUSIC FOX, ERICHKRAUSE FLOWER, ERICHKRAUSE KOLIBRI;
  • berniukams ERICHKRAUSE SPIDER, KITE EXTREME, ERICHKRAUSE FOOTBALL, 501 JV.

Vyresniems vaikams puikiai tiks kuprinės su ortopedine nugarėle, palaikančia taisyklingą laikyseną. Pavyzdžiui, kuprinė KITE, turinti tris skyrius ir 2 šonines kišenėles. Jos talpa net 19 litrų, stabilus, kietas dugnas suteikia patogumo ir stabilią formą.

Įsigydami mokyklines kuprines mažesniems ir didesniems vaikams atkreipkite dėmesį, kad jos turėtų nugarėlę, padedančią išlaikyti laikyseną. Palinkusiems prie stalo, telefonų ar kompiuterių ekranų mokiniams deformuojasi laikysena, jie pradeda kūprintis, neteisingas kūno svorio pasiskirstymas formuoja pakrypusį stuburą, ne vienodą pečių aukštį. Rinkitės priemones, kurios padeda formuoti teisingą laikyseną, padėkite vaikams užaugti sveikiems. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *