Vestuvės – išskirtinė šventė ir tikrai neįsivaizduojama be vestuvių fotografo. Būtina užfiksuoti visas svarbiausias šventės akimirkas, nuotaiką, tam kad būtų galima ilgam atsiminti ir mėgautis fotografijų peržiūra ilgais žiemos vakarais. Tačiau iki tol, dar reikia atlikti pirmą žingsnį – išsirinkti kas bus vestuvių fotografas!

Fotogidas.lt fotografai atkreipia dėmesį į vieną esminę klaidą, kurią daro būsimi jaunavedžiai. Rinktis reikia pagal fotografijų stilių, o ne fotografo pavardę.

Pavardė – dar ne viskas

Vienas iš būdų rinktis fotografą vestuvių šventei – pagal draugų, pažįstamų, kolegų atsiliepimus ir rekomendacijas. „Tas geras, tas nekoks, anas arogantiškas, o va štai tas šventę sugadino, o kitas fotografuoti nemoka, o štai tas garsenybes fotkina“ – jei įsisuksite į diskusiją apie fotografus, dar ne to išgirsite. Kalbant viena kita pavardė iškyla tarsi geri fotografai, patikę jūsų kalbintiems žmonėms. Tačiau tuo nereikėtų apsiriboti – tai tik subjektyvi kitų žmonių nuomonė ir tik vienas iš daugelio pliusiukų atrankoje.

Dažnai išsirenkamas fotografas, kuris matomas viešai – fotografuojantis viešus renginius, įžymybes. Manoma, jog kuo daugiau žmogus fotografuoja, tuo geresnis jis fotografas. Praktika, žinoma, svarbu, tačiau tai nėra esmė.

Svarbus fotografijos stilius

Jei pavardė nėra svarbi – kas tuomet yra aktualu? Svarbu fotografijos stilius. Tai, kaip atrodo fotografijos, kaip atrodo žmonės jose, koks kuriamas įspūdis ir nuotaika.

Visų pirma turėtumėte peržiūrėti fotografo portfolio ir įvertinti ar jums patinka fotografo stilius. Žmonės skirtingi, fotografai taip pat, skirtingi fotografai tą pačią situaciją gali pateikti iš skirtingų kampų ir sukurti skirtingą įspūdį.

Vienų fotografų darbai jums patiks, kiti atrodys keisti, treti patiks, bet jūsų vestuvių stilius yra kitoks nei įprastai fotografas fotografuoja.

Todėl misija kaip išsirinkti fotografą susiveda į du patarimus:

  • Atidžiai peržiūrėkite fotografų portfolio ir išsirinkite tuos, kurių fotografijos jums patinka.
  • Pabendraukite gyvai ir nuspręskite ar jums patiks, jausitės gerai matydami šį žmogų visos svarbiausios gyvenimo šventės metu.

Džiaugsmingą šventę svarbu turėti patikusį ir patikimą fotografą šalia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *