Laida „Verslumo dvasia“ pirmąkart išėjo į Lietuvos eterį 2007 m. sausio 26 d. „Žinių radijuje“. Radijo savininkas ir laidos autorius Augustinas Rakauskas sako, kad laidą paskatino sukurti suvokimas, jog šaliai reikia institucijos, kuri imtųsi plėtoti ir tobulinti globalesnę verslumo dvasios būsenos sampratą kiekvieno žmogaus sieloje. Autorius Augustinas Rakauskas tiki, kad laida „Verslumo dvasia“ gali pažadinti klausytojų verslumo dvasią, įkvėpti analizuoti savo jausmus ir suvokti, kas ir kodėl vyksta jų gyvenime.
Laidos „Verslumo dvasia“ autorius Augustinas Rakauskas teigia, kad mūsų visuomenėje gyvena įvairių pripažįstamų dvasių: tautinio identiteto, mokslo, sporto, darbštumo dvasia, taip pat nesantaikos, pavydo, nepasitikėjimo politikais dvasia ir t. t. Turime ir verslumo dvasią. Verslumo dvasia sklinda visur, kur tik vyksta koks nors veiksmas, kur tik siekiama materialios ir nematerialios naudos. Verslumo dvasia – tai veiksmų dvasia, jungianti į vienį kūrėjus, prekiautojus ir pirkėjus, gamintojus ir vartotojus. Vienijimosi procesas žmonių bendruomenėje kuria vieningumo, tolerancijos dvasią, kuri harmonizuoja santykius per sau ir kitiems naudingus tikslus.
Laidos „Verslumo dvasia“ autorius Augustinas Rakauskas pastebi ir demonstruoja klausytojams, kad kol kas mūsų šalyje net bėdos, susijusios su žmogaus gyvybe ir visos tautos išlikimu, virsta verslo ir naudos išgavimo galimybėmis. Daugelyje Lietuvos institucijų valstybės interesus ginančių darbuotojų vietas užima neoficialūs verslininkai, visuomenės interesais dangstantys asmeninius ar grupinius siekius. Taip dėsningai veikia verslumo dvasia. Kaip gi gali valdžios institucijos ir verslas sutarti, jeigu jie yra konkurentai?
Todėl Augustinas Rakauskas su komanda laidoje „Verslumo dvasia“ ieško atsakymų į šiuos klausimus:
Kaip susikurti harmoningus tarpusavio santykius?
Kokios vertybinės nuostatos ir kaip kuria harmoningą visuomenę?
Kokių dėsningumų laikydamiesi galime tikėtis sėkmės?
Apie tai pokalbiai laidoje „Verslumo dvasia“ penktadienį 10.10 val., kartojama savaitgalį 17.00 val.
Laida rengiama „Žinių radijas“ Kauno studijoje ir transliuojama „Žinių radijas“ eteryje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *