kroviniai

Pastarąjį dešimtmetį naujosios technologijos iš esmės pakeitė logistikos procesus ir visą tiekimo grandinę. Sudėtingi dalykai tapo lengviau ir greičiau įgyvendinami ir tai apima daugelį sričių susijusių su logistika – užsakymų vykdymo greitis, sandėliavimo, gamybos vadyba. Efektyvumas ir greitis dabar yra pagrindiniai faktoriai pagal kuriuos vertinama ar pervežimo įmonė yra sėkminga ar ne. Ar galėjo tai atsitikti be naujausios programinės įrangos? Žinoma ne, sudėtingai tarpusavyje susiję procesai vykdomi paprasčiau kai įmonėse įdiegiami naujos kartos logistikos sprendimai.

Sudėtingumas

Tai investicija kuri atsiperka, jos dėka prekė patenka pirkėjui be klaidų, per nustatytą laiką nepaliekant vietos klaidoms. Įmonės investavusios į programinę įrangą iš karto pajaučia naudą organizuojant veiklą visuose padaliniuose. Norint suprasti kokią naudą gali suteikti programos pervežimu užsiimančiai įmonei reikia suprasti kokia šio verslo esmė. Šių paslaugų pirkėjas yra fiziniai arba juridiniai asmenys, logistikos procese dalyvauja ir kiti tarpininkai priklausomai koks gabenimo būdas yra palankiausias prekei. Tam kad viskas veiktų sklandžiai šis darbas reikalauja daug planavimo kurį atlieka žmonės. Planuoti reikia ne tik išeinančius krovinius bet tuo pačiu valdyti ir srautus naujų krovinių kurie gaunami, sandėlio darbo, transporto priemonių organizavimas pasitelkiant vežėjus iš šalies kai to reikia. Viską sudėjus į visumą gauname labai komplikuota mechanizmą kuriam suvaldyti reikia ne vienos programos.

Problemos

Logistikos procesai pasižymi tuo kad ų metu įvyksta gana daug klaidų dėl žmogaus kaltės. Blogai suplanuoti ar per vėlai priimti sprendimai nepalieka vietos pataisymui ir tai nulemia krovinių vėlavimą ir gavėjo nepasitenkinimą. Saugumas taip yra didžiulis iššūkis pervežant didelės vertės krovinius, jau nekalbant apie įprastą žalą kai prekės arba jų pakuotė apgadinama pakraunant iškraunant vilkikus arba jūrinius konteinerius.

Nauda

Dalį rizikos galima sumažinti taip pat kaip ir klaidų tikimybę tam pasitelkiant specialią logistikos įmonėms skirtą programinę įrangą. Programos apjungia visų procesų kontrolę nuo gamybos iki krovinio išvežimo pirkėjui, suteikia galimybę stebėti būklę ir gauti informaciją greičiau. Programų funkcionalumą galima dar labiau išplėsti sujungiant su tiekėjų duomenų bazėmis, vartotojų užklausomis, pardavimų prognozėmis ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *