advokataiJeigu jums kyla abejonių dėl jūsų teisų įgyvendinimo užtikrinimo, geriausia kreiptis į advokatą, ir padaryti tai galima bet kuriame konflikto etape, o geriausia – dar iki jam iškylant. Atminkite, profesionalios teisinės paslaugos didina tikimybę,  kad jūsų problemos bus išspręstos sėkmingai.

Tvarkant įvairius reikalus, labai dažnai tarp šalių sudaromos sutartys. Tai atlikti jums padės advokatai. Svarbiausia į advokatą kreiptis laiku, ypač jeigu turite reikalų su didelėmis pinigų sumomis arba jums nežinoma veiklos sritimi. Pavyzdžiui, rengiatės statyti vasarnamį – jeigu prieš sudarydami sutartį kreipsitės į teisininką, jis tą sutartį profesionaliai išnagrinės, nurodys savo pastabas ir pataisas, apsaugančias jūsų teises tuo atveju, jeigu iškiltų kokių nors ginčų su rangovu. Todėl, prieš pasirašant sutartį, susijusią su didelėmis pinigų sumomis, visada parodykite tą sutartį advokatui – tai apsaugos jūsų pinigus.

Jeigu sutartį jau pasirašėte, o kita šalis jos nesilaiko ir ją pažeidžia, gali būti, kad jums reikia ruoštis teismo procesui. Tokiu atveju tiesiog būtina kreiptis į advokatą, jis jums patars, kaip susiklosčiusioje situacijoje geriausia elgtis, kokius parengti dokumentus, kurie bus reikalingi kaip įrodymai teisminio nagrinėjimo metu. Tačiau reikėtų suprasti, kad teismo procesas – tai kraštutinė priemonė, kuriai reikia gerai pasiruošti, bet dar geriau to visai išvengti, o tai padaryti jums vėlgi gali padėti advokatai. Jūsų advokatas galės objektyviai, teisine kalba susitarti su kita šalimi – pabandyti ją įtikinti, kad jos užimama pozicija yra be perspektyvos, o teismo procesas jai bus nenaudingas. Advokatas gali pasiekti, kad sutarties pažeidimai būtų pašalinti ir susitariančios šalys priimtų kompromisinį sprendimą.

Suprantama, kad kai kuriais atvejais teismo išvengti vis dėlto nepavyksta. Tad, jeigu turite rimtų problemų ir nusprendėte kreiptis į teismą, jums visada padės advokatas – išaiškins jūsų teises, nurodys, kokie teisės aktai reguliuoja susiklosčiusią situaciją, padės suformuluoti reikalavimus ir surašyti ieškinį, parengs teisminiam procesui reikalingus įrodymus, netgi paaiškins, kokias su teismu susijusias išlaidas jums teks patirti, taip pat, jums pageidaujant, advokatas jus atstovaus teisme. Tokiu atveju jūs būtinai turite su advokatu sudaryti sutartį ir tiksliai išdėstyti viską, ką pavedate advokatui, bei nurodyti advokato užmokesčio dydį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *