Reklamos gamybos būdų žinome daug ir įvairių. Pasirinkimui mums nemažą įtaką daro kaina, atlikimo kokybė bei pagaminimo greitis. Dirbdami reklamos gamybos srityje pastebėjome, kad kalbėdami apie terminus su klientais labai aktualus yra, kuo trumpesnis darbų atlikimo terminas. Ir tai normalu, kad klientai nori, kuo greičiau pamatyti jau padarytus gaminius. Taip pat atkreipėme dėmesį, kad populiarus nedidelis kiekis, ar net keli vienetai reklamos gaminių. Tokiu atveju reklamos gamyba užsiimanti įmonė MB “Reklamos kepėjai” patartų pasirinkti plėvelės ploteriavimą. Tai greitas, pigus ir efektyvus būdas naudojamas vizualinės reklamos gamybai. PVC plėvelės ploteriavimas naudojamas norint pagaminti įvairios formos, dydžio lipdukus iš plėvelės. Ploteriavimo technologija ganėtinai paprasta: reikia paruošti tik vektorinį failą (CDR, EPS, AI formatu – lipduko brėžinį),  kuris bus tiksliai  išpjaustomas ploteriavimo mašina ant PVC plėvelės. 

Kodėl PVC plėvelė? Kaip išsirinkti PVC plėvelę  reklamos gamybai?

Jei užsisakote reklamos gaminius, kuriuos naudosite lauke jums būtina rinktis PVC plėvelę. Žinoma galima ploteriuoti ir iš popieriaus, bet tai jau nebus gaminys atsparus lauko sąlygoms. Todėl išorinės reklamos gamybai  dažniausiai naudojama PVC plėvelė (polivinilchloridas-plastikas) dėl atsparumo aplinkos poveikiui. PVC plėvelės gali būti blizgios, matinės bei skaidrios. Plėvelių spalvinė gama labai plati, todėl rinktis tikrai yra iš ko. Plėvelės kaina priklauso nuo atsparumo klasės aplinkos poveikiams ir ilgaamžiškumo. Dažniausiai reklamos gamybai naudojama ekonominės klasės, 75 mikronų storio, pagaminta iš ilgalaikių klijų ir PVC plastiko plėvelė. Jos tarnavimo laikas 3-4 metai. Jei norite dar ilgesnio tarnavimo laiko – rinkitės Premium klasės plėvelę, kurios tarnavimo laikas net iki 8 metų. Plėvelės ploteriavimas turi neribotas galimybes, todėl formato atžvilgiu, gali būti apklijuojami dideli reklaminiai plotai, dekoruojami ofisai, kambariai, vitrinos bei automobiliai.

PVC plėvelės privalumai:

 • Atspari aplinkos poveikiams (drėgmei, šilumai, UV spinduliams )
 • Platus spalvinis pasirinkimas;
 • Patvarumas (neplyšta);
 • Ilgaamžiškumas;
 • Lengva apdirbti;
 • Optimalus kainos ir kokybės santykis;

 Lipdukai naudojami tiek vidaus, tiek išorės reklamai. Juos galima klijuoti ant įvairaus paviršiaus: stiklo, metalo, plastiko, medžio. PVC plėvelės pasiūla yra didžiulė ir reklamos gamybos agentūros tikrai turi, ką pasiūlyti. Todėl Jums tik reikia nurodyti plėvelės paskirtį bei kokiomis sąlygomis ji bus naudojama. Ar bus naudojama, kaip informaciniai ženklai lauke, ar įvairiems kūrybiniams sprendimams įgyvendinti patalpų viduje. 

Plėvelės ploteriavimas ir klijavimas naudojamas:

 • vitrinoms dekoruoti;
 • iškaboms;
 • informaciniams stendams;
 • reklamai ant automobilių;
 • stendams;
 • dekorui (ypač populiarus šerkšno efektas);
 • įvairiems ženklams ar nuorodoms.

PVC plėvelės ploteriavimas puikus ir nebrangus būdas greitai įgyvendinti reklaminius sprendimus. Pagaminta plėvelė jau būna paruošta klijavimui. Šį būdą patartume rinktis, jei reikia nestandartinės formos, atsparaus aplinkos poveikiams ir greitai pagaminto lipduko. Reklamos gamybos įmonės MB “Reklamos kepėjai” specialistai patars kokią plėvelės rūšį jums geriausiai pasirinkti. Jei jau turite reklamos idėją, pasidalinkite ja su www.reklamoskepejai.lt specialistais ir netrukus ji bus įgyvendinta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *