Su plaukų slinkimo problema susiduria daugelis žmonių. Tai iš tiesų gali kelti stresą bei paveikti žmogaus pasitikėjimą savimi. Tačiau nereikia laukti sudėjus rankų, kol situacija tik blogės, o imtis veiksmų. Pirmiausia, užuot pirkus ir išbandžius visus rinkoje siūlomus šampūnus ar vitaminus, reikia išsiaiškinti plaukų slinkimo priežastį. Tam, kad tai padarytumėte, kreipkitės į gydytoją dermatologą.

Gali būti daug skirtingų plaukų slinkimo priežasčių. Dažniausiai vyrams pasitaikantis yra androgeninis plikimas, kurį lema vyriško hormono testosterono perteklius. Taip pat plaukų slinkimas arba plikimas gali būti difuzinis, kuriam įtaką gali daryti stresas, hormonų svyravimas, sezoniškumas ir t.t.. Kokia yra židininio plaukų slinkimo priežastis nėra tiksliai išaiškinta, tačiau spėjama, kad jis gali būti susijęs su autoimuninėmis ligomis. Plaukų slinkimas taip pat gali pasireikšti dėl tam tikrų vaistų įtakos, uždegiminių galvos odos ligų, ilgalaikių traumų ar randų. Amber Esthetic klinikoje yra gydomas židininis, difuzinis ir androgeninis  plikimas. Taip pat čia yra atliekamos procedūros plaukų slinkimo profilaktikai.

Mezoterapija plaukams – tai vienas iš itin populiarių plaukų slinkimo gydymo metodų. Mezoterapija plaukams atliekama į galvos odą sušvirkščiant vitaminų, hialurono rūgšties, mikroelementų bei kitų veikliųjų medžiagų mišinį. Taip plaukų folikulai aprūpinami maistinėmis medžiagomis, skatinant ląstelių atsinaujinimą bei gerinant galvos odos kraujotaką. Mezoterapija padeda stabdyti plaukų slinkimą, o taip pat skatina naujų augimą. Beje po šios procedūros pagerėja ir bendra plaukų būklė, mažėja plaukų galiukų šakojimasis bei kovojama su pleiskanomis.

Amber Esthetic klinikoje plaukų slinkimo gydymas taip pat atliekiamas taikant PRP terapiją. Šis plaukų slinkimo gydyo metodas yra išskirtinis tuo, jog jis visiškai natūralus. Taip yra dėl to, kadangi procedūros metu naudojamas paties paciento kraujas. Prieš atliekant procedūrą iš paciento venos paimamas nedidelis kiekis kraujo ir specialiai paruošiamas. Jis centrifuguojamas tam, kad trombocitais praturtina plazma būtų atskirta nuo raudonųjų kraujo kūnelių Ši kraujo plazma mikroinjekcijomis yra suleidžiama į galvos odą. PRP procedūra padeda stabdyti plaukų slinkimą, stiprinti plaukų folikuluw, didinti plaukų apimtis.

Jeigu Jums aktualus plaukų slinkimo gydymas, kreipkitės į mūsų kliniką ir Jums bus parinktos labiausiai Jums tinkančios procedūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *