baldai

Kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turintis savo skonį, poreikius ir vizijas. Taigi jūsų  įdėja baldininkai ištobulina,  suprojektuoja ir gamina pagal  kliento norus ir pageidavimus. Jeigu žmogus gyvena  nedidelio  ploto patalpoje, tokiais atvejais nestandartiniai baldai gali pagerinti jūsų gyvenimą. Svarbus yra kiekvienas kvadratinis centimetras ir noras išsaugoti kuo daugiau laisvos erdvės. Norint išsaugoti kuo daugiau erdvės yra gaminami nestandartiniai baldai. Pastarieji gali būti mažesni nei  standartiniai, o taip pat- įmantresnės formos, todėl užims mažiau vietos jūsų namuose arba darbe. Kai standartiniai baldai jūsų netenkina, tai sprendimas gaminti baldus pagal individualų užsakymą tokiais  atvejais yra pats geriausias.

Nestandartinių baldų  sprendimai

Pagal individualius užsakymus  admodum. lt gamina virtuvės, vonios, vaiko kambario, svetainės, prieškambario miegamojo, biuro baldus, spintas su stumdomomis durimis. Pradėdami remonto darbus, ar naujai įrengdami patalpas pasitarkate su dizaineriu, jis padės jums išplanuoti patalpas, išdėstyti baldus, šviestuvus, satechninius ir elektros mazgus, plyteles bei lubas, suplanuoti kitus apdailos statybinius darbus. Turėdami išankstinius brėžinius išvengsite daug klaidų ir sutaupysite nemažai pinigų.

Virtuvės baldai pagal individualius užsakymus

Virtuvės baldai pagal individualius užsakymus tampa  vis  populiaresni. Nėra prasmės keisti atskirus būsto elementus, kad tilptų standartinės virtuvės. Galima daryti kitaip: užsisakyti individualaus dizaino  virtuvės komplektą, kuris idealiai tiks į tam tikro dydžio ir išplanavimo patalpą. Virtuvės baldams yra keliami ypatingi reikalavimai:

  • Virtuvės baldai turi būti ergonomiški, patogūs maisto ruošimui.
  • Virtuvės baldų gamybai naudojamas tik kokybiškos medžiagos ir furnitūra.
  • Virtuvės baldai turi būti patrauklios išvaizdos ir aukštos kokybės.
  • Baldai turi optimaliai išnaudoti visą virtuvės erdvę.
  • Virtuvė turi išsiskirti aukšta kokybe ir paviršiu atsparumu.

Apšvietimas virtuvėje kaip jį tinkamai įrengti?

Maisto ruošimo ir valgomojo zonos turi būti atskiros. Ryškesnis valgomojo apšvieimas natūraliai padės maisto ruošimo zoną atskirti nuo erdvės, kurioje pietaujate. Tradiciškai galima išskirti 5 virtuvės- valgomojo zonas:  maistui ruošti, maistui patiekti, valgymo, viryklės, plautuvės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *