IQExchange. Kripto treideris.

Įspėjimas apie riziką: Atsižvelgdamas į padidėjusį visuomenės ir žiniasklaidos dėmesį virtualių valiutų naudojimui, prekybai ir reglamentavimui, Lietuvos bankas įspėja vartotojus, kad virtualios valiutos, tokios kaip bitkoinas (angl. bitcoin), yra neprižiūrimos ir nereguliuojamos. Asmenys, perkantys ar naudojantys tokias valiutas, prisiima visą su jomis susijusią riziką ir atsakomybę už galimus nuostolius.

Kaip valiutų ar vertybinių popierių rinkoje, taip ir kriptovaliutos rinkoje operacijų vykdymas įmanomas įvairiausias būdais. Kuo rimtesnis pirkinys, tuo organizuotesnė rinka jį aptarnauja. Pagrindines kriptovaliutos pardavinėjamos biržose. Taigi norint saugiai parduoti ar nupirkti kriptovaliutų neapsieinama be profesionalių tarpininko paslaugų – brokerių ar treiderių.

Treideris (angl. trader) – tai lietuviškai vadinamas prekiautojas, kurio tikslas valiutą įsigyti pigiau, o parduoti – brangiau. Žinoma, veiksmas gali vykti ir atvirkščiai: pirma – pardavimas, o vėliau – pirkimas už žemesnę kainą.

Iš pirmo žvilgsnio toks lengvas būdas uždirbti pinigų atrodo be galo viliojančiai ir lengvai. Tačiau taip gali pasirodyti tik iš pirmo žvilgsnio. Iki sprendimo sudaryti sandorį priėmimo treideris turi gerai išanalizuoti rinką, jos pokyčius, sekti visas finansines naujienas, susijusias su jį dominančio aktyvo vertės kilimu arba kritimu.

Nei vienas šioje žemėje negimė mokėdamas rašyti ar skaityti, todėl svarbu suvokti, jog geru prekybininku taip pat negimstama, o tampama. Sėkmingu prekybininku galima tapti tik ilgai mokantis, stebint, kokius rezultatus atnešė vienas ar kitas poelgis. Mokytis ir domėtis yra tiesiog būtina, nes šiais laikais yra daugybė rinkos analizės ir sprendimų priėmimo būdų. Rinkos analizė apima techninę analizę, ekonominių rodiklių sekimą, dabartinės rinkos kintamumo suvokimą ir t.t.

Treideris – tai asmuo, kuris veikia organizuotoje rinkoje – ir yra paruoštas tam, kad galėtų padėti tiek individualiems, tiek instituciniams investuotojams investuoti į kriptovaliutas. Tai yra treiderio darbas.

Treideriai yra biržos atstovai, bendraujantys su kolegomis, klientais ir kitomis finansinėmis institucijomis. Trederiai nusimano ekonomikoje, finansų rinkų struktūrose, bankininkystėje, žino palūkanų normas, sugeba vienu metu sekti daugelį dalykų – valiutų rinkas, pozicijas ir limitus. Treideris žino teisinius sudaromų sandorių efektus ir išlaiko konfidencialumą.

Kreipkites pas mus, jei norite saugiai ir patikimai įsigyti ar parduoti Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Monero, NEO, Zcash, DASH, Stellar ar kitą kriptovaliutą!

 

P.S. Visi santykiai su klientu yra konfidencialūs ir viešai neskelbiami tretiesiems asmenims.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *