Lūpų putlinimas hialuronu Lietuvoje yra populiari ir dažnai merginų bei moterų pageidaujama procedūra. Jaunos merginos dažniausiai renkasi ją norėdamos paputlinti iš prigimties siauras lūpas, suteikti joms išraiškingumo ar ištaisyti asimetriją. O vyresnės moterys dažniausiai nori sugrąžinti lūpoms jaunatvišką išvaizdą, panaikinti raukšleles esančias aplink lūpas bei pakelti lūpų kampučius. Lūpų putlinimas hialuronu padeda išspręsti visas paminėtas problemas ir daugeliui dailiosios lyties atstovių suteikia papildomo pasitikėjimo savimi.

Hialurono rūgštis yra natūraliai randama žmogaus organizme ir turi savybę išlaikyti didelį kiekį vandens. Bėgant laikui hialurono gamyba organizme sutrinka, tad jo kiekis jame ima mažėti. Dėl šios priežasties lūpų išvaizda ima kisti, jos tampa sausesnės, nebe tokios putlios ir išraiškingos. Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis padeda atstatyti prarastą hialurono rūgšties kiekį bei pakoreguoti lūpų išvaizdą.

Hialurono injekcijų dėka, lūpoms suteikiamas putlumas, padidinama jų apimtis. Taip pat ši procedūra padeda pakoreguoti lūpų formą, ištaisyti asimetriją, formuoti kontūrą. Hialurono injekcijas lūpoms renkasi ir norinčios pakelti nusvirusius lūpų kampučius ir taip suteikti pokytį bendrai veido išvaizdai, kadangi nusileidę lūpų kampučiai sudaro įspūdį, jog žmogus yra nusiminęs ar nepatenkintas. Taip pat ši procedūra puikiai tiks norint panaikinti smulkias raukšleles, esančias aplink lūpas.

Lūpų putlinimas hialuronu yra greita ir visiškai saugi procedūra. Ji trunka 20-30 min. Prieš procedūrą yra aptariamas pageidaujamas rezultatas, Jums suteikiama profesionali konsultacija. Lūpos patepamos nuskausminamuoju kremu, kad procedūros metu nejustumėte nemalonių pojūčių. Kai nuskausminimas pradeda veikti, naudojant ploną adatą, į lūpas suleidžiamas hialurono rūgšties užpildas.

Po procedūros ateinančia parą ant lūpų negalima tepti jokių kremų, balzamų, kosmetinių priemonių. Taip pat rekomenduojama savaitę vengti aktyvių saulės spindulių, soliariumų, pirčių. Keletą dienų vengti aktyvaus sporto ar kitos aktyvios fizinės veiklos. Rezultatai dažniausiai išsilaiko 6-12 mėn. Praėjus šiam laikotarpiui procedūra vėl gali būti kartojama.

Mūsų klinikoje dirbantys profesionalūs gydytojai atliks procedūrą taip, jog rezultatai atrodytų natūraliai ir pateisintų Jūsų lūkesčius.

Dailios ir išraiškingos lūpos gali puošti Jus, atlikus lūpų putlinimą hialurono rūgšties injekcijomis!

Domina lūpų putlinimas Kaune? Kviečiame apsilankyti Amber Esthetic lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *