Norėdami turėti sveiką ir gražią veido odą turime jai skirti ypatingą dėmesį. Kasdienė veido odos priežiūra yra labai svarbi, tačiau neretai prireikia ir įvairių procedūrų, kurių atlikimas yra patikimas specialistams. Jos parenkamos pagal veido odos būklę bei tai, kokios problemos ją kamuoja. Išsausėjusiai bei pavargusiai veido odai efektyviai pagelbėti gali mezoterapija veidui.

Atliekant mezoterapiją veidui į veido odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami veikliųjų preparatų mišiniai. Šių mišinių sudėtis yra praturtinta hialurono rūgštimi, vitaminais bei aminorūgštimis. Mezoterapija yra puikus pasirinkimas turintiems išsausėjusią, pavargusią, gyvybingumą prarudusią veido odą. Taip pat ši procedūra padeda sumažinti senėjimo požymius, tokius kaip atsiradusios raukšlelės, stangrumą bei elastingumą praradusi odą. Mezoterapija padeda stimuliuoti elastino bei kolageno sintezę, odos ląstelių regeneraciją. Atlikus procedūrų kursą atstatomas odos drėgmės balansas, oda tampa kaip mat gyvybingesnė ir sveikesnė.

Šiai procedūrai neprireiks skirti daug Jūsų laiko, kadangi ji trunka maždaug tik 30 min.. Taip pat jos metu beveik nejausite skausmo. Po procedūros gali atsirasti nežymios mėlynės, patinimas ar paraudimas, tačiau visi šie požymiai išnyksta per 1 – 2 dienas. Atlikus procedūrą, galima grįžti prie savo įprastos dienos rutinos, tačiau vis dėlto derėtų vadovautis ir tam tikromis rekomendacijomis: reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, pirčių, saunų apie 7 – 10 dienų po procedūros. Norint pasiekti geriausią rezultatą dažniausiai rekomenduojama atlikti 4 – 6 procedūras kas 2 – 4 savaites.  Atsižvelgiant į odos būklę, gydymo kursas gali būti kartojamas jau po 3 – 6 mėn. arba kas metus. Šią procedūrą atlieka gydytoja dermatologė.

Mezoterapijos dėka Jūsų veido oda atrodys jaunatviškesnė, pastebimai pagerės jos būklė, ji įgaus sveiko švytėjimo bei gyvybingumo! Nedelskite ir pasikliaukite savo srities profesionalais, kurie Jus pakonsultuose, patars ir padės turėti tokią veido odą, apie kokią svajojate !

Domina mezoterapija Kaune arba Marijampolėje? Kreipkitės į Amber Esthetic lazerinės ir estetinės dermatologijos kliniką ir Jums bus suteiktos aukščiausios kokybės paslaugos. Maloniai lauksime Jūsų apsilankant!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *