putosNorėtumėte, kad namuose būtų šilčiau, o sąskaitos už šildymą sumažėtų? Jums pagelbės sienų šiltinimas termoputomis. Daugelis Lietuvoje esančių namų mūriniai, todėl turi sienose tuščią oro tarpą, kuris praleidžia šilumą. Profesionaliai užpildžius oro tarpą sienoje, iš karto pastebėsite teigiamus pokyčius. Namuose taps dar šilčiau ir jaukiau, o ir už šildymą mokėsite mažiau. Artėjant pavasariui vis daugiau žmonių suskuba apšiltinti savo namus, nes tai patogus ir ekonomiškas būdas. Sienų šiltinimas termoputomis padės sumažinti sąskaitas už šildymą bei džiaugtis šiltais namais.

Sienų šiltinimo įmonė „Raidenis“ jau eilę metų šildo sienas termoputomis. Meistrai dirba su termoputa jau nuo 1994 metų, todėl spėjo sukaupti vertingą patirtį. Sienų šiltinimas termoputomis atliekamas naudojant itin kokybišką termoizoliacinė medžiaga „Raidputa“, kuria jau buvo apšiltintas ne vienas tūkstantis lietuviškų namų. Tai patikima termoputa, kuri gaminama pagal daniškas technologijas bei išlaikys savo savybes bent 35 metus. „Raidputa“ termoputos – ekologiškos, ilgalaikės, nedegios, nepūnančios ir nepelijančios medžiagos. Termoputos apsaugos metalo bei medžio konstrukcijas. Šios termoputos tankis 13,5 kg/m3, šilumos laidumo koeficientas 0,033 W/mK, vandens garų varžos faktorius 1,82 mg/(mhPa) bei trumpalaikis įmirkis 2.36 kg/m2. Pagal šiuos parodymus galime spręsti, jog termoputos pasižymi atsparumu drėgmei bei klimato poveikiams ir turi didelę šiluminę varžą.

Norėdami užtikrinti išskirtinę darbų kokybę, „Raidenis“ meistrai atliks termoviziją. Sienų šiltinimas termoputomis  bus pradėtas tik po to, kai jau bus atlikta termovizija. Termovizija tiksliai nustatys, kurios pastato vietos labiausiai praleidžia šilumą. Tyrimo metu matuojama infraraudonoji pastato spinduliuotė, kurios dėka galime pamatyti laidžiausias šilumai vietas. Patikimas sienų apšiltinimas termoputomis atliekamas kokybiškų medžiagų bei patyrusių specialistų dėka. Sienų šiltinimas termoputomis trunka vos vieną ar dvi dienas. Prie pastato paprasta prieiti nedidelės ir mobilios įrangos pagalba. Jums nereikės rūpintis dėl privažiavimo, nes meistrui šių problemų šildant termoputomis tiesiog nekils. Be to, sienos liks nepažeistos ir užbaigus sienų šiltinimo termoputomis darbus nepakis namo fasadas. Šildant termoputomis, meistras išgręš mažas skylutes sienose pro kurias bus įleidžiama medžiaga. Vėliau išgręžtos nedidelės skylutės užtaisomos.

Iškilo klausimų dėl sienų šiltinimo termoputomis? Ilgametę patirtį sukaupę „Raidenis“ kvalifikuoti sienų šiltinimo specialistai nemokamai pakonsultuos bei atsakys į visus rūpimus klausimus: http://www.raidenis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *