suknelė internetuŠiais informacinių technologijų laikais sparčiai išpopuliarėjusi elektroninė komercija gerokai pakoregavo informacijos šaltinių reitingus. Internetas pralenkė laikraščius, žurnalus, radiją, televiziją ir reklamines skrajutes bei stendus. Sparčiai artėja vasara ir, kad ji greičiau atkeliautų moterims metas atidengti kojeles, rankeles ir pečius. Savo pačios vardu pavadintų mados namų įkūrėja Coco Chanel yra pasakiusi, kad jei kokia nors moteris vyrą sužavėjo savo grožiu, bet jis negali prisiminti, kuo gi ji vilkėjo – vadinasi, ta moteris buvo apsirengusi nepriekaištingai, idealiai. Visos žino, jog madą galima nusipirkti, o stilių reikia jausti. Šį kartą vasarinės suknelės internetu kalbės pranašystes apie madą, o stiliaus jausmas telieka maloniu asmeniniu rūpesčiu.

Aukštosios mados atstovai pristatė savo 2015 metų pavasario/vasaros kolekcijas, žvilgtelkime kokias medžiagų faktūras ir spalvas atnešė šilti vėjai. Alexandre Vauthier kolekcijoje vyrauja juoda, sidabrinė ir balta spalvos. Pasirinktos matinės, žėrinčios ir tolygiai blizgios medžiagos. Keli suknelių modeliai iš bendro konteksto išsiskyrė tamsiai žalia spalva. A. Vauthier ilgas, žemę siekiančias sukneles dekoruoja ilgais skeltukais, perregimomis medžiagomis ir simetriškais iškirpimais, kurie atidengia saulės pasiilgusią odą. 2015 metų kolekcijos suknelės internetu atrodo prabangiai ir tikrai ne kasdieniškai, tačiau aukštosios mados akcentus galima pritaikyti ir kasdienybėje. O štai Chanel kolekcija visiškai priešinga A. Vauthier kolekcijai. Chanel modeliai vyrai ant podiumo pasirodė su šiaudinėmis skrybėlėmis, o moterų šiaudinės skrybėlaitės netikėtai buvo puoštos juodu tiuliu. Šviesi drabužių spalvų gama buvo neeilinė ir turtinga, bei išsiskyrė iš bendro visų dizainerių pavasario/vasaros kolekcijų vaizdo. Vyrus puošė žemiškesnės spalvos: chaki, balta ir smėlio, o moterų rūbų spalvos buvo gaivios ir ryškios. Taip pat podiumu žengė modeliai vilkintys klasikinius juodai baltus kostiumėlius. Chanel pristatė ne tik sukneles, bet ir dviejų dalių, sijono ir švarkelio, kostiumėlius. Suknelės priminė vasaros pievas. Jos buvo nusėtos gėlėmis, turtinga spalvų ir atspalvių gama, kurioje tarpusavyje viskas dera.

Štai du ryškūs sektini pavyzdžiai. Aukštosios mados suknelė internetu mus gali įkvėpti atnaujinti savo garderobą. Žinoma tikrai ne daugelis iš mūsų gali lepinti save ir praeivių akis Chanel mados namų ar A. Vauthier kūriniais, tačiau ieškodami suknelės internetu galime naudotis diktuojamomis tendencijomis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *