Ratas apsisuko ir į avalynės mados tendencijas sugrįžta dvi seniai pamirštos srovės. Pirmoji tai sportas – sveikata, o balti lyg sniegas sportiniai bateliai ir į miestą paplepėti su draugėmis, ir į oficialius priėmimus. Antroji – disko stilius vėl karalius.

Futuristinis metalo blizgesys

Pigūs bateliai internetu karaliavę prieš kelis metus sugrįžta. Žinote tą futuristinį žvilgesį, šaltą metalą ir aštrų lyg adata kulniuką? Taip, tai šių metų TOP numeris vienas. Šio stiliaus pavasario ir vasaros sezonui aukstakulniai internetu jau graibstomi.

Įdomu tai, kad net batai internetu vyrams siūlomi jau nebe nuobodūs juodi, o blizgūs, šaltos metalo spalvos arba bent jau su blizgiais papuošimais.

Platformos – kuo margesnės, tuo geriau

Praėjusiais metais karaliavo šūkis – kuo aukščiau, tuo geriau. Šių metų kolekcijos vinis skamba taip: kuo margiau, tuo stilingiau. Ir tikrai, aukštos lig dangaus platformos marginamos visomis vaivorykštės spalvomis. Čia pat moteriska avalyne internetu įgyja netikėtas formas ir pasipuošia įvairiausiais spalviniais deriniais.

Pigūs bateliai internetu su platformomis siuvami su įvairiais raišteliais, karoliukais ar net nėriniais. Viskas kas patraukia akį – gerai, viskas, kas išlaiko susidomėjimą ilgiau nei penkias sekundes – tobula.

Šlepetės su plunksnomis

Daugelis iš dizainerių siūlomos avalynės, šiemet, buvo su plunksnomis. Todėl zieminiai batai internetu juokingai buvo lyginami su pačiais gražiausiais paukščiais. Ši tendencijas persikėlė ir į vasaros bei pavasario kolekcijas. Tiek batai deichmann, batai danija ar rieker batai internetu pasižymi išradingais papuošimais su plunksnomis. Ypač ši tendencija ryški tarp šlepečių ir avalynės skirtos keliauti į paplūdimį.

Sportas ir laisvalaikis visur

Pigūs bateliai internetu yra visų pirma kokybiški. Visų antra skirti patogiai leisti laisvalaikį, o dar geriau praktiški ir leidžiantys visur jaustis gerai. Pigūs bateliai internetu, ypač sportinio stiliaus, turi tikti ne tik kelionei į kalnus ar pas draugus, bet į dalykinį susitikimą ar net darbo pokalbį. Ribos tarp laisvalaikio ir darbo pamažu išnyksta. Todėl ir apranga bei pigus batai internetu moterims leidžia išreikšti mūsų nepriklausomybę.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *