Renovacija suteikia galimybę funkcionaliai atnaujinti seną būstą, o paskolos būsto remontui yra geriausias būdas džiaugtis pokyčiais čia ir dabar, jeigu neturite atliekamų keliolikos tūkstančių eurų. Kokie požymiai įspėja, kad Jūsų namas ar butas turėtų būti remontuojamas? Atsakome!

Namo stogas tampa pažeistas

Viena iš sunkiausiai patikrinamų namo dalių yra stogo danga. Negalite tiesiog išeiti į lauką, nueiti kelis žingsnius nuo savo namo ir patikrinti stogą, ar nėra galimos žalos – turėsite iš tikrųjų užlipti ir patikrinti stogą patys arba pasamdyti ką nors, kad tai padarytų už jus. Kadangi jūsų namo stogas yra pirmasis jūsų apsaugos nuo lietaus, krušos ir kitų gamtos stichijų sluoksnis, būtina imtis skubių veiksmų, pastebėjus bet kokius pažeidimus. Neturite atliekamų lėšų stogo keitimui? Tokiu atveju paskolos būsto remontui yra puikus sprendimas!

Grindys nusidėvi

Jei kuri nors namo dalis nuolat patiria mechaninius pažeidimus ir spaudimą, tai grindys. Grindų plytelės yra geras jūsų namo būklės rodiklis. Jeigu jos deformavosi, įskilo ar kitaip nukentėjo, tikrai vertėtų pagalvoti apie renovaciją.

Paprastai virtuvės ir vonios grindys pirmiausiai pastebi gedimo požymius, tokius kaip įtrūkimai, įlenkimai ir dėmės. Kadangi parduodant būstą šie du kambariai yra nesuderinami su sandoriais, turėtumėte juos nedelsiant sutvarkyti, ypač jei planuojate parduoti artimiausiu metu.

Grindų atnaujinimas suteikia galimybę pakeisti interjero atmosferą, kad ji geriau atitiktų jūsų namų dekorą. Paskolos būsto remontui gali džiuginti Jus naujomis grindimis!

Sienų dažai nusilupa ar kitaip nusidėvi

Lygiai taip pat, kaip drabužiai kartais jaunina mus, taip ir šviežias dažų sluoksnis ant sienos padeda pakeisti viso būsto įvaizdį. Geriausia investuoti į gerą dažų kokybę ir suteikti sienoms naują išvaizdą.

Nuolatinis įvairių išorinių veiksnių, tokių kaip nešvarumai, chemikalai ir saulės spinduliai, poveikis laikui bėgant paveikia jūsų dažus – jis gerokai pasens jūsų namus, jei sienos bus apleistos. Prieš dengiant nauju sluoksniu, nereikia laukti, kol dažai pradės skilinėti. Anksti perdažę sienas iš tikrųjų sumažinsite išankstinio dažymo darbų, pvz., sienų grandymo, poreikį.

Akivaizdu: paskolos būsto remontui yra greičiausias būdas džiaugtis atnaujintu interjeru ir geresne gyvenimo kokybe!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *