Santuokoje gyvenate jau daug metų, tačiau jau seniai supratote, kad jūsų santuoka yra nenusisekusi ir joje jūs nesijaučiate laimingi? Deja, bet su tokia pačia situacija šiandien susiduria labai daug porų ir tai neabejotinai liūdina. Skyrybų statistika Lietuvoje verčia susiimti už galvos – juolab, kad skyrybų skaičius tik auga. Taigi, visa tai rodo, kad daugybė žmonių, kurie priima sprendimą susituokti, ne visuomet gerai supranta vienas kitam juntamus jausmus ir lygiai taip pat ne visuomet yra linkę nusileisti ar ieškoti kompromisų. Tačiau jei poroje bent vienas nėra linkęs nusileisti, ilgainiui tai gali tapti problema. Ir tai tikrai ne vienintelė priežastis, kodėl bėgant laikui gali kilti konfliktų ar iširti santuoka.

Todėl jei jūs ėmėte galvoti apie savo santuokos nutraukimą ir svarstote, kokie skyrybų dokumentai būtų reikalingi, dabar būtų pats metas skirti šiek tiek daugiau savo laiko ir pasinaudojus internetu susipažinti su šiandieniniu skyrybų procesu. Kadangi, kaip jau buvo minėta, skyrybų skaičius Lietuvoje šiomis dienomis yra labai didelis, rinkoje jau seniai veikia daug skyrybų advokatų, kurie savo svetainėse reguliariai skelbia naujausią informaciją, susijusią su skyrybų procesu ir visomis santuokos nutraukimo aktualijomis. Kuo daugiau informacijos yra prieinama, tuo lengviau tampa pasiruošti jūsų laukiančiam skyrybų procesui.

Žinoma, ne ką mažiau svarbu ir tai, kad jūs pagalvotumėte ar iš tikrųjų išbandėte viską, kad susigrąžintumėte savo sėkmingus santykius. Kai kurie žmonės šiomis dienomis priima pernelyg skubotus sprendimus, dėl kurių galiausiai ima gailėtis, manydami, jog padarė didelę klaidą. Todėl jei jūs vis dėlto dar neišbandėte visų priemonių, dabar būtų pats metas tai padaryti. Jei išsiskirsite žinodami, kad padarėte viską, nesigailėsite savo sprendimo. Tačiau jei nutiks priešingai, kelio atgal nebus ir tai gali labai neigiamai paveikti jūsų tolimesnį gyvenimą.

Be to, būtina pasistengti taikiai išspręsti daugybę klausimų, kurie bus susiję su judviejų santuokos nutraukimu. Nors natūralu, kad galbūt jūsų kasdienybę lydėjo nuolatiniai pykčiai, dėl kurių jūs šią akimirką nė nenorite vienas į kitą pažvelgti, vis dėlto jūs turite susiimti ir pabandyti kuo daugiau svarbių klausimų išspręsti be jokių didesnių ginčų ir nesutarimų. Jei jums pavyks tai padaryti, galėsite daug lengviau išsiskirti. Santuokos nutraukimas visuomet yra kupinas įtampos ir streso, todėl jei jums pavyks jį bent mažumėle sumažinti, neabejotinai lengviau pasieksite užsibrėžtą tikslą.

Ir vėlgi, skubėti nėra kur. Šis sprendimas yra labai atsakingas, todėl būtinai skirkite pakankamai daug laiko apmąstymams, skyrybų advokatų pasirinkimui ir taip pat savo būsimo naujo gyvenimo etapo apgalvojimui. Visa tai jums padės lengviau žengti į priekį ir visus nesutarimus palikti už nugaros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *