Nuolatinis plaukelių šalinimas ilgainiui gali tapti varginantis ir daug laiko reikalaujantis procesas. Ypač atėjus vasarai – maidynių ir deginimosi sezonui, tam turime skirti nemažai savo laiko ir pastangų. Daugelis renkasi tokius plaukelių šalinimo būdus, kaip skutimas, depiliacija vašku ar cukrumi. Tačiau skutant plaukelius, tai reikia daryti ypač dažnai, taip pat gali atsirasti bėrimų, įauginėjančių plaukelių. O atliekant depiliacijas tenka iškentėti gan skausmingas procedūras. Tad kokį būda rinktis? Norint išvengti visų šių nemalonumų rekomenduojame rinktis plaukų šalinimą lazeriu.

Plaukų šalinimas lazeriu yra saugus, efektyvus bei užtikrinantis ilgalaikius rezultatus. Taip pat išvengiam odos sudirgimų, bėrimų, bei įauginėjančių plaukelių. Plaukų šalinimas lazeriu padės išvengti visų šių problemų bei leis Jums džiaugtis švelnia, lygia bei sveika oda. Jums nebereikės skirti brangaus savo laiko nuolatinėms plaukų šalinimo procedūroms.  Jūs visad būsit pasiruošusi tiek išvykai prie jūros ar ežero, tiek savaitgaliui SPA centre bei pirčių malonumams. Jau po pirmų procedūrų pastebėsite, jog plaukeliai atauga švelnesni, plonesni, taip pat pagerėja odos būklė.

Plaukų šalinimas lazeriu gali būti atliekamas visose kūno srityse – tiek veido, pažastų, rankų, kojų srityse, tiek bikini zonoje. Amber Esthetic klinikoje procedūra atliekama su pačiu naujausiu ir galingiausiu Syneron Candela GentleLase Pro Aleksandrito lazeriu. Procedūra gali užtrukti nuo kelių minučių iki valandos, atsižvelgiant į tai, kuriose srityse bus šalinami plaukeliai. Procedūrų kursas apima 4-6 procedūras, kas 4-6-8 savaites. Vienoms sritims prireiks didesnio procedūrų skaičiaus, kitoms mažesnio. Po atlikto procedūrų kursų įprastai pakanka atlikta vieną palaikomąją procedūrą per metus.

Plaukų šalinimas lazeriu yra visiškai saugus, kadangi atliekamas su profesionaliu ir patikimu Aleksandrito lazeriu, kuris yra patvirtintas FDA (JAV Maisto ir Vaistų Administracijos). Taip pat  procedūrą atlieka gydytoja dermatologė, kuri užtikrina Jūsų sveikatos saugumą procedūros metu.

Pamirškite apie nepageidaujamus plaukelius ir džiaukitės sveika bei gražia oda! Domina plaukų šalinimas lazeriu Kaune arba Marijampolėje? Lauksime Jūsų estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *