Skyn prezervatyvai Faktas, jog dažnas vyras (įprastai – neturintis pastovių įsipareigojimų) piniginėje greta asmens dokumento bei monetų nešiojasi ir…prezervatyvus vieniems gali sukelti juoką, kitiems – pasipiktinimą. Tačiau iš tiesų tokie donžuanai, galbūt net patys to nesuprasdami, elgiasi labai atsakingai. Labiausiai tikėtina, jog pradinis pastarųjų elgesio motyvas – nenoras būti atstumtam dėl pasiruošimo stokos. Kiti galbūt pamąsto, jog neverta rizikuoti „barstyti“ vaikus po visą pasaulį bei realiai įvertina faktą, jog mergina, „pasirašanti“ per pirmą susitikimą, yra linkusį į laisvą elgesį – kas gali garantuoti, jog ji nėra pavojingos lytiškai plintančios ligos nešiotoja? Visgi atsiranda ir nemažai aklo malonumo ieškotojų, kategoriškai pasisakančių prieš šios apsaugos priemonės naudojimą. Pastariesiems gali būti pasiūlyti Skyn prezervatyvai (gamintojai – Lifestyles) – kur kas plonesni už įprastus, ko dėka užtikrinantys natūralesnius pojūčius mylintis.

Skyn prezervatyvai išsiskiria unikalia sudėtimi. Mums įprasti prezervatyvai yra pagaminti iš latekso, tuo tarpu šie – iš poliuretano. Naujovės jokiu būdu nereikėtų bijoti, priešingai – naudokimės pastarosios teikiamais privalumais! O šių – tikrai nemažai.

  • Plona medžiaga lemia, jog Skyn prezervatyvai, galima sakyti, vos juntami – mylitės saugiai, tačiau išvengiate nemalonaus barjero, trukdančio pajusti partnerį.
  • Yra žmonių, alergiškų lateksui. Pastariesiems rekomenduojama išbandyti Skyn prezervatyvus – jokių nemalonių alergijos padarinių nepajusite.
  • Be drėgmės kokybiško sekso neįsivaizduojame. Neretai, dėl vienos ar kitos priežasties, natūraliai pastarosios pakankamai neišsiskiria, tam panaudojamas lubrikantas. Gaminant Skyn, buvo pagalvota ir apie tai: prezervatyvai ištepti gausiu, ilgai išliekančiu lubrikanto sluoksniu.

Prezervatyvai be latekso – kol kas tik „įsivažiuoja“ mūsų rinkoje. Galbūt pirkėjus atbaido šiek tiek aukštesnė prezervatyvų kaina, o gal klaidingas įsitikinimas, jog pastarųjų apsauga yra mažesnė nei įprastų. Ne vienas, išbandęs Skyn prezervatyvus, teigia, jog savo intymaus gyvenimo nebeįsivaizduoja su jokiu kitu gaminiu ir kainos aspektas prieš kokybę bei malonumą nublanksta. Tiesa, ir šiuo atveju galite sutaupyti: pasidomėkite, kokį asortimentą siūlo specializuotos internetinės erotinių prekių parduotuvės. Pastarosios vilioja ne tik plačiu kokybiškų prekių pasirinkimu, bet ir itin „draugiškomis“ kainomis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *