vestuvių planuotojaBe jokios abejonės, didžiąją vestuvių dieną jus kamuos jauduliukas. O juk tą dieną bus daugybė tiek smulkių, tiek labai svarbių dalykų, kuriais reikės pasirūpinti bei suderinti. Pavyzdžiui, reikės pakviesti svečius į bažnyčios vidų, uždegti žvakutes, pasirūpinti tortu, šampanu, renginio vedėjo atvykimu, ar prižiūrėti, kad dekoratoriai laiku užbaigtų savo darbus. O juk dar reikia nusišypsoti savo mylimajam ir taip norėtųsi pasikalbėti su artimaisiais bei skirti laiko svečiams! Taigi, darbelių yra iš tiesų labai daug, tačiau jūs galite sumažinti savo rūpestį vedybų koordinatorės pagalba. Šis žmogus gali būti vadinamas dešiniąja jaunųjų ranka, kadangi vedybų dieną be jos būtų labai sunku.

Kadangi reikalų yra daug, tai gali būti ir pakankamai daug netikėtumų. Pavyzdžiui, galbūt už žiedlapius atsakingas asmuo juos netyčia paliks namie. O gal jaudulio užpulti pamiršite pasiimti žiedus ar dar kokį svarbų daiktą? Ką tokiu atveju darysite? Be abejo, tokia situacija sukeltų šiokią tokią paniką, tad geriau visus šiuos reikalus patikėti vestuvių koordinatorei, kuri geriau nei bet kas kitas žinos, ką tokioje situacijoje daryti. Visi skubūs darbai bus sutvarkyti, viskas ko reikia ceremonijai bus iš anksto suorganizuota ir pristatyta.

Be abejo, kai kurie žmonės pasakytų, kad visu tuo gali pasirūpinti kažkas iš giminės. Tačiau, pagalvokite apie tai dar kartą. Ar tikrai norite, kad jūsų artimiesiems tektų nervintis ir rūpintis papildomais reikalais, kai svarbiausia turėtumėte būti jūs ir jūsų šventė? Be jokios abejonės, tokios naštos neverta perleisti savo artimiesiems, nes vedybos turėtų būti šventė ir jiems. O dar kur profesionalumo stygius? Juk norite, kad kiekvienas vestuvių epizodas butų įgyvendintas profesionaliai. Taigi, geriau švęskite savo nuostabiausią šventę visi drauge ir būkite geros nuotaikos bei atsipalaidavę, nes tuomet šventė pavyks geriausiai.

Daugelis žmonių paklaustų – tai kuo gi vestuvių planuotoja skiriasi nuo jau minėtos vestuvių koordinatorės? Skirtumas gana paprastas – vedybų planuotoja yra ta, kuri su jumis gerokai anksčiau nei paskutinę dieną derina visus vedybų planus, kuria vedybų scenarijų, viziją, derina reikalus su tiekėjais ir siūlo jums įvairias paslaugas bei kitus sprendimus. Vestuvių koordinatorė yra atsakinga už konkrečiai vestuvių dienos eigą – kitaip tariant, ji prižiūri, kad viskas vyktų taip, kaip suplanavote jūs patys. Visas vestuvių planavimas buvo jūsų rankose, o vestuvių koordinatorės darbas yra padaryti taip, kad jūsų sukurtas vedybų planas praeitų sklandžiai ir be didesnių netikėtumų.

Žinant šį skirtumą, reikia pastebėti, kad turint vestuvių planuotoją, beveik visais atvejais būtent ji ir koordinuos jūsų vestuvių dieną, nebent būsite sutarę kaip nors kitaip. Vestuvių planuotoją rekomenduojama pasisamdyti kuo anksčiau, tokiu būdu bus mažesnė tikimybė privelti klaidų į vestuvių planavimo procesą ir neviršysite savo biudžeto. Dažnu atveju, jaunieji prisiperka ir nereikalingų daiktų, kuriuos įsivaizduoja, kad galės panaudoti vedybų dieną, tačiau realybė kitokia – dažniausiai taip paprasčiausiai iššvaistomi pinigai. O kalbant apie tuos jaunuosius, kurie nori savarankiškai suorganizuoti savo vedybas, jiems vestuvių koordinatorės paslaugos yra tiesiog būtinos – tai užtikrins ramybę ir džiaugsmą gražiausią jūsų gyvenimo dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *