Jeigu turite vaikų, tikriausiai sutiksite, kad drabužiai kūdikiams – vienas sudėtingesnių pirkinių. Kur pirkti ir ką pirkti? Daug galvojama, nes kiekvienas kūdikiui perkamas drabužėlis turi būti patogus ir nekenksmingas sveikatai.

Kai suaugusieji perka drabužius sau, gana dažnai atsižvelgia į tai, kokie mados vėjai pučia. Štai atėjo mada rodyti nuogas kulkšnis ir suintensyvėjo prekyba keletu centimetrų trumpesnėmis kelnėmis. Ką ir kalbėti apie „nematomas“ kojines, kurios palaiko higieną batuose, bet yra trumpos, tad sukuriamas įspūdis, jog žmogus yra be kojinių. Arba batai – pastaruoju metu jų pasiūla itin spalvinga. Daug kas renkasi masyvius sportbačius, nesiorientuoja vien į juodą spalvą, įsigyja ir kokį ryškesnį, pavyzdžiui, raudoną avalynę. O ar atkreipėte dėmesį, kokiuose šlovės ir populiarumo spinduliuose maudosi vadinamieji „bomber jackets“? Visa tai gali būti įdomu, stilinga. Traukia žvilgsnį, skatina domėtis mada. Bet pradėjus kalbėti apie kūdikių drabužius situacija tampa kitokia.

Aišku, neperkate savo vaikams tokių drabužių, kurie atrodo visiškai nedailiai. Tačiau kažin ar pirmiausia taikotės į stilingumo kriterijus. Suprantama, kad gamintojai nesiuva bet ko (juk tie, kurie gamina aprangą, turi skonį…), bet parduotuvėse galite rasti ir tokių rūbelių, kurių dizainas keistokas. Ir galite aptikti tokių, kurie primena, kokia galinga jėga yra mada. Kaip elgtis? Ką įsigyti, o ką atmesti kaip netinkamą variantą? Vieno atsakymo nepateiksime, bet turbūt akivaizdu, jog joks kraštutinumas nėra protingiausias sprendimas.

Drabužiai kūdikiams – pirkinys, apie kurį galima kalbėti su bičiuliais, diskutuoti forumuose ar socialiniuose tinkluose, tačiau svarbiausia yra tai, ar pavyks nupirkti gerą aprangą. O gera apranga – ne tik ta, kuri madinga. Čia tiktų žodis „racionalumas“. Kūdikių apranga vertinama ne tik pagal dizainą. Nesvarbu, koks tai drabužis, pirkėjams (t. y. tėvams) labai rūpi, kokios medžiagos, kokios skalbimo savybės.

Drabužiai kūdikiams – sudėtingas pasirinkimas, todėl ieškoma informacijos internete. O užsukus į parduotuvę praleidžiama nemažai laiko. Svarbiausia atsižvelgti ne tik į madingumą. Nes kūdikis įvertins patogumą – šypsosis, jeigu apranga tiks savo forma ir dydžiu.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *