rankines

Keičiantis metų laikams kiekviena moteris nori atsinaujinti garderobą. Dažniausiai spintose vyksta pertvarkos, nereikalingi drabužiai stumiami į spintos gilumą, o į priekines lentynas ištraukiami šiam sezonui tinkami drabužiai. Taip pat, beje, ir su galanterija. Aprangos stilistai sako, kad keičiantis metų laikams, reikėtų pagalvoti ne tik apie drabužių atnaujinimą, bet ir apie tai, kokios moteriškos rankinės šiam sezonui tinka.

Diktuoja metų laikai

Turbūt dažniausiai rankinės keičiamos tuomet, kai keičiasi sezonas. Pavyzdžiui, baigiasi žiema arba kaip tik artėja šaltasis metų laikas. Dažniausiai moteriškos rankinės gaminamos pritaikytos vienokiam ar kitokiam orui. Šiltuoju vasaros metu stilistai pataria rinktis ne tik lengvus drabužius, bet ir mažesnes, patogesnes ir paprastesnes rankines. Technomada.lt interneto parduotuvėje šiemet galima išsirinkti rankinę iš itin plataus katalogo, pritaikyto įvairiems metų laikams. Vasarai geriausiai tinka nedidelės rankinės, tokios, kurios nešiojamos ant ilgos rankenos ar tiesiog rankoje. Taip pat vienas populiariausių pasirinkimų vasarai – laisvalaikio delninės. Tai patogus ir stilingas aprangos akcentas.

Deriname prie aprangos stiliaus

Nesvarbu, kokiam metų laikui ieškote naujos moteriškos rankinės, ji būtinai turi būti derinama prie Jūsų aprangos stiliaus. Nesvarbu, net jei šiemet populiarios itin masyvios rankinės iš natūralios odos. Jums visai nebūtina įsigyti tokios, jeigu dažniau nešiojate sportinius batelius ir laisvalaikio aprangą, prie kurios tokią didelę rankinę būtų net priderinti sunku. Visuomet renkantis naują rankinę, įvertinkite, ar ji tiks prie Jūsų kasdien nešiojamų drabužių. Rankinė neturi tapti ryškiausiu aprangos akcentu, ji turi harmoningai derėti prie viso Jūsų aprangos komplekto.

Proga – visada šalia

Kiekvienos moters garderobe rankinės užima itin svarbią dalį. Svarbu suprasti, jog rankines reikėtų rinktis ne tik pagal sezoną , aprangą, bet ir progą. Nesvarbu, jei turite savo numylėtą rankinę, kurią nešiojate kiekvieną dieną, svarbioms progoms reikėtų pasirūpinti ir šventine vakarine rankine. Ypač, jei tenka apsilankyti renginiuose ir vakarėliuose, kuriuose nurodomas aprangos kodas. Vakarines ar šventines rankines galite rinktis derindami prie skirtingų aprangos komplektų ar suknelių. Svarbu atminti svarbiausią taisyklę, jog rankinės derinamos su kitomis aprangos detalėmis: avalyne, papuošalais, galvos dangalais. Jei laikysitės šios taisyklės, visada būsite tikra, jog vakarėlyje atrodote stilingai ir elegantiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *