Baltupiai įsikūrę šiaurinėje Vilniaus dalyje, vos 10 minučių nuo miesto centro automobiliu ar viešuoju transportu. Tai palyginti trumpą istoriją turintis Vilniaus rajonas, kadangi pradėtas plėtoti vos 20-ojo amžiaus septintajame dešimtmetyje. Tačiau tai vienas vaizdingiausių gyvenamųjų rajonų, kuriame vyrauja jauki ramybė ir širdį džiuginanti žaluma. Dėl savo privalumų, rajonas susilaukia vis daugiau susidomėjimo ir naujų gyventojų, todėl aktyviai statomas nekilnojamas turtas.

Baltupių rajonas garsėja žaliomis apylinkėmis. Daugelyje vietų suprojektuotos žaliosios erdvės, apželdinti sodai ir pasivaikščiojimo takai. Netoli esantys parkai, ežerai ir miškai suteikia galimybę praleisti daugiau laiko gryname ore, atsigauti ir pasikrauti geros energijos po dienos darbų.

Viena populiariausių gamtos vietų Baltupiuose yra Jomanto parkas, kurio pavadinimas kilo nuo paskutinio Baltupio dvarininko pavardės. Jame vyrauja lazdynai, beržai ir kiti lapuočiai. Parkas pritaikytas visiems mylintiems gamtą, norintiems sportuoti, vaikščioti, bėgioti ar važinėti dviračiu. Jomanto parkas Baltupiams suteikia jaukumą ir švaresnį orą, kuriuo gali mėgautis vietiniai gyventojai.

Nauji butai Vilniuje atitinka skirtingus pageidavimus ir biudžetus. Nauji butai Baltupiuose statomi pasitelkiant šiuolaikinį modernų stilių, aukščiausius standartus atitinkančius statybos metodus, kurie tuo pačiu ir atitinka šiuolaikinių gyventojų poreikius ir pageidavimus. Butų išplanavimai yra erdvūs ir atviri su stilinga apdaila.

Statybos vyksta skiriant daug dėmesio funkcionaliai vidinei infrastruktūrai. Juose įrengti modernūs patogumai, įskaitant liftus, požemines automobilių stovėjimo aikšteles ir saugumo sistemas. Be to, nauji butai Vilniuje yra statomi pagal energiją taupančius standartus, taip siekiama skatinti tvarumą ir mažinti komunalines išlaidas.

Dėmesys šeimos patogumams ir paslaugoms daro Baltupius patraukliu pasirinkimu turintiems vaikų. Rajonas yra specialiai pritaikytas šeimoms ir jų išskirtiniams poreikiams. Daugiabučių kompleksuose yra vaikams pritaikytos žaidimų aikštelės, o tėveliams – sporto kompleksai. Aplink visus Baltupius yra mokyklų ir darželių, kuriuose gali mokytis vietiniai vaikai, o tėvams nereikės pergyventi dėl jų saugios kelionės į mokyklas ir iš jų. Galima teigti, kad Baltupiai yra ideali vieta šeimoms su vaikais įsikurti ir mėgautis kokybišku gyvenimu.

Rajone taip pat yra puikiai išvystyta infrastruktūra. Nauji butai Baltupiuose stovi netoli viešojo transporto stotelių, todėl gyventojai neturintys savo transporto, gali lengvai ir saugiai pasiekti miesto centrą ir kitas Vilniaus dalis. Čia siūloma ir daugybė paslaugų, norint patenkinti kasdienius gyventojų poreikius. Tvarkingai išdėstyti prekybos centrai, restoranai, kavinės ir sveikatos priežiūros įstaigos, todėl norint patenkinti šiuos poreikius – nebūtina važiuoti į miesto centrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *