Kai kurios merginos bei moterys iš pigimties turi putlias lūpas, o kai kurių lūpos yra siauros. Šios merginos bei moterys visgi turi pasirinkimą, ir jeigu nori irgi gali turėti putlesnes lūpas. Tokiu atveju pagelbės lūpų putlinimas hialuronu. Ši procedūra taip pat gali panaikinti raukšleles esančias aplink lūpas, pakelti lūpų kampučius, ištaisyti asimetriją.

Hialurono rūgštis žmogaus organizme yra natūraliai randama bei turi savybę išlaikyti didelį kiekį vandens. Tačiau einant metams hialurono gamyba organizme nebėra tokia aktyvi, tad jo kiekis jame ima mažėti. Tai turi įtakos ir lūpų išvaizdai, jos ima sausėti, tampa nebe tokios putlios ir išraiškingos. Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis padeda atstatyti prarastą hialurono rūgšties kiekį bei pagerinti lūpų išvaizdą.

Hialurono injekcijos suteikia lūpoms putlumo, padidina jų apimtis. Taip pat ši procedūra padeda pakoreguoti lūpų formą, ištaisyti asimetriją, formuoti kontūrą. Hialurono injekcijos lūpoms taip pat praverčia ir norinčioms pakelti nusvirusius lūpų kampučius, o tai suteikia pokytį bendrai veido išvaizdai, kadangi nusileidę lūpų kampučiai sudaro įspūdį, jog žmogus yra nusiminęs. Taip pat ši procedūra puikiai tiks norint sugrąžinti lūpoms jaunatvišką išvaizdą, panaikinti smulkias raukšleles, esančias aplink lūpas.

Lūpų putlinimas hialuronu yra nesunki ir visiškai saugi procedūra. Ji trunka iki 30 min.. Prieš procedūrą yra aptariamas pageidaujamas rezultatas, specialistas Jums suteikia profesionalią konsultaciją. Lūpos patepamos nuskausminamuoju kremu, kad procedūra būtų neskausminga. Kai nuskausminimas pradeda veikti, su plona adata, į lūpas suleidžiamas hialurono rūgšties užpildas.

Po procedūros ateinančią parą ant lūpų negalima tepti jokių kremų, balzamų, kosmetinių priemonių. Taip pat patariama savaitę vengti aktyvių saulės spindulių, soliariumų, pirčių. Keletą dienų atsisakyti aktyvaus sporto ar kitos aktyvios fizinės veiklos. Rezultatai dažniausiai išsilaiko 6-12 mėn. Praėjus šiam laikotarpiui procedūra vėl gali būti kartojama.

Amber Esthetic klinikoje dirba profesionalūs gydytojai, kurie atliks procedūrą taip

Amber Esthetic klinikoje dirba profesionalūs gydytojai, kurie atliks procedūrą taip, jog rezultatai pateisintų Jūsų lūkesčius.

Domina lūpų putlinimas Kaune arba Marijampolėje? Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų klinikose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *