Dabartiniuose vonios kambariuose stengiamasi sutalpinti kuo daugiau įrenginių ir tuo pačiu išsaugoti laisvos vietos patiems būtiniausiems baldams bei palaikyti jaukią ir malonią akiai aplinką.

Kas padeda vonios kambaryje išlaikyti komfortą ir kompaktiškumą?

Šiais laikais vis labiau populiarėja unitazai su pritaikyta bide funkcija, kompaktiškai sukonstruoti vandens srauto maišytuvai, dušinės be padėklo, nes visa tai leidžia formuoti itin minimalistinį interjerą. Dizaino specialistai pataria kiek tik  įmanoma mažinti vonios kambaryje laikomų rakandų kiekį, palikti ten tik tuos, kurie yra patys reikalingiausi. Todėl geriausia ten vietoj spintelių naudoti pakabinamas lentynėles, ant sienų įtaisyti rankšluosčiams ir kitiems vonios reikmenims sukabinti skirtus kabliukus.

Kokie baldai šiuo metu vis dažniau pasirenkami vonios kambariui?

Kadangi paskutiniu metu darosi itin madinga kreipti dėmesį į gamtos išsaugojimo ateičiai idėjas, tai ir vonios kambariui vis dažniau pasirenkami medieną imituojantys baldai, kurių išvaizda puikiai palaiko malonią aplinką. Patariama rinktis ir iš natūralių ir tvarių, gamtai draugiškų medžiagų pagamintus baldus ar kitus gaminius, kurie ne tik ilgai jums tarnaus, bet ir garantuos prabangią aplinką vonios kambaryje.

Kuo yra patrauklūs pakabinami klozetai?

Kadangi dabartinį vonios kambarį sunku įsivaizduoti be naujovių, tai kaip viena iš tokių naujovių yra potinkiniai klozetai. Jie dar vadinami pakabinamais klozetais. Virš jų labai patogu įtaisyti pakabinamas lentynėles. Įprastai po tinku įtaisytas pakabinamo klozeto rėmas būna įmontuojamas maždaug 120 centimetrų aukštyje, tad virš jo kuo puikiausiai galima įtaisyti lentynas. O patsai pakabinamas klozetas netrukdo po juo valyti grindis, nesimato ir jo bakelio.

Kaip vonios kambaryje yra montuojamas pakabinamas klozetas?

Kadangi klozeto rėmas įtaisomas sienoje, tam darbui atlikti reikalingas profesinis įgudimas. Patsai rėmo montavimo procesas šiek tiek užtrunka. Šis rėmas yra pagrindinis klozeto laikiklis. Jeigu nėra galimybės jį įmontuoti sienoje, tada geriau jį paslėpti po specialiai tam skirta apdaila. Tik nepriekaištingai jį sumontavus garantuojamas tvirtas pakabinamo klozeto laikymasis, kas reiškia, jog jis po kurio laiko nenukris. O estetinis vonios kambario vaizdelis neabejotinai pagerėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *