Žmogaus organizmui ne visi produktai yra tinkami. Kartais galite tai pastebėti užvalgius tam tikrų produktų, tačiau dažniausiai tai nelabai pastebima, nes alerginė reakcija pasireiškia kartais net ir po kelių dienų, o tuomet nebežinote, kas galėjo sukelti alergiją ar kitą ligą. Blogos nuotaikos, prastos savijautos, imuniteto ne atsparumas, bėrimai gali būti viena iš priežasčių maisto netoleravimo. Šiomis

dienomis galima nesunkiai sužinoti, kokie produktai Jums yra netinkami, tam atliekamas maisto netoleravimo testas.

Maisto netoleravimo testas atliekamas:

  • Maisto netoleravimo testas Kaune;
  • Maisto netoleravimo testas Vilniuje;
  • Maisto netoleravimo testas Klaipėdoje.

Maisto netoleravimo testas atsiliepimai dauguma yra teigiami. Dauguma žmonių atranda tikrąsias ligos priežastis. Šį testą rekomenduojama atlikti 2 kartus per metus. Atlikus šį tyrimą būtinas maisto derinimas taip pat būtina atsisakyti netinkamų, netoleruojamų produktų.

Maisto netoleravimo testas kaina yra maždaug nuo 130 €. Tai nėra dideli pinigai, tačiau jei blogai jaučiates prastai, o gydytojai neranda tikrosios ligos priežasties galite išbandyti netoleravimo testas.

Maisto netoleravimo testas akcija yra taikomosios, tereikia gerai paieškoti arba sulaukti viliojančių pasiūlymų, kuriais galbūt susidomėsite.

Kompiuterinis maisto netoleravimo testas apima net 200 produktų. Lentelėje pateiksime produktų sąrašą, kurio dažniausiai netoleruoja organizmas.

Dažniausiai netoleruojami maisto produktai: kviečiai, ryžiai, pomidoras, gliutenas, lazdyno riešutai, svogūnas,kiaušiniai, migdolai, saulėgrąžų sėklos, karvės pienas, jūros gėrybės, garstyčių sėklos, ožkos pienas ir sūris, lašiša, pipirai, vanilė, avies pienas ir sūris, apelsinas, soja, bananas, kepimo mielės, kukurūzai, česnakas.

Individualios mitybos rekomendacijos

Atliktas maisto netoleravimo testas gali Jus iš tiesų nustebinti ir daugeliu atveju taip dažniausiai ir būna. Dažnai pasitaiko, kad mėgstamas ir dažnai vartojamas produktas Jums iš tikrųjų nėra tinkamas ir jo netoleruoja organizmas. Pavyzdžiui, labai mėgstate kiaulieną, tačiau testas parodo, kad būtent šio produkto organizmas nepriima. Dažnai pasitaiko, kad įvairūs organizmai netoleruoja pieno produktų, kuriuos dažnai vartojame įvairiame maiste. Dėl maisto netoleravimo kartais reikia atsisakyti produktų, kurie iš pažiūros atrodo tikrai sveiki ir naudingi organizmui pvz.: įvairios daržovės, vaisiai ar uogos.

Dažnai yra labai sunku pakeisti mitybos įpročius, turbūt kaip ir visus įpročius. Dažnai atlikus šį tyrimą klinikos specialistai pateikia įvairiais rekomendacijas, kurios padeda laikytis naujų įpročių. Pasitaiko ir tokių atvejų kai po tam tikro laikotarpio, kai nėra vartojami produktai organizmas jį pradeda toleruoti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *