Stalo tenisas yra įdomus žaidimas, reikalaujantis ne tik greičio, susikaupimo, bet ir agresijos. Jisai turi iš ties nemažai privalumų: žaidimas lavina koordinaciją, greitį ir netgi refleksus, todėl jį renkasi daugelis žmonių. Stalo tenisą žaidžia ne tik profesionalai, bet ir mėgėjai, kadangi žaidimas yra iš ties azartiškas. Jeigu planuojate pirkti stalo tenisą, nepamirškite ir visos reikalingos įrangos – tad, nuo ko pradėti?

Stalo teniso raketės

Stalo teniso raketės – svarbus pasirinkimas, kadangi nusipirkus netinkamą, stabdomas tobulėjimo procesas. Renkantis stalo teniso raketes, reikia atkreipti dėmesį, kad ant kiekvienos būtų pažymėtas jų greitis, sukimas ir netgi kontrolė – tai šiek tiek palengvina rakečių pasirinkimą. Pradedantieji arba vaikai turėtų rinktis iš anksto paruoštas, lengvai kontroliuojamas stalo teniso raketes, o profesionalias raketes pirkti tik įvaldę kamuoliuką. Taip pat stalo teniso įrangą parduodančios įmonės suteikia kiekvienam galimybę susikomplektuoti raketę pačiam, tačiau šią komplektaciją reikėtų daryti tik po kurio laiko, gerai įvaldžius žaidimą.

Stalo teniso kamuoliukai

Stalo teniso kamuoliukai yra įvairių dydžių, o juos įmonės siūlo tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams. Mėgėjai dažniausiai renkasi kamuoliukus, kurie skirti laisvalaikiui, dažniausiai, jie būna sudėti į atskiras pakuotes, netgi didesniais kiekiais. Ruošiantis rimtos varžybos, konsultantai siūlo kamuoliukus, pažymėtus daugiau žvaigždučių, kadangi jie yra geresni, patvaresni, aukščiausios kokybės ir atitinka visus keliamus reikalavimus.

Stalo teniso tinkleliai

Tikrai neretai būna ir taip, kad stalo teniso tinklelis nusidėvi ar suplyšta, o jį reikia pakeisti nauju. Tokiu atveju geriausia iš anksto nusipirkti vieną papildomą ir visada būti užtikrintu, kad suplyšus tinkleliui, bus jį kuo pakeisti. Įmonės, parduodančios stalo teniso įrangą dažnai siūlo įvairių tipų tinklelius: polietileninius bemazgius, medvilninius, skirtus vidaus arba lauko stalams, taip pat varžybų ir kitus.

Stalo teniso raketės, kamuoliukai, tinkleliai yra iš ties svarbūs, tačiau reikėtų nepamiršti ir kitų, ne tokių, bet irgi svarbių elementų. Stalo teniso įrangą parduodančios įmonės siūlo įvairius aksesuarus, stalo teniso aprangą ir netgi krepšius, kad žaidimas būtų dar įdomesnis ir patrauklesnis.

 

 

 

1 thought on “Stalo tenisas – nuo ko pradėti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *