Visi norime gyventi gražiai. Dažnai girdime draugus ir pažįstamus svajojančius: „Vieną dieną turėsiu savo nuosavą, gražų ir jaukų butą, įsirengsiu jį visą pagal save“. Virtuvės baldai ir įranga atlieka bene svarbiausią vaidmenį, juk jie yra ilgaamžiai. O kai kalbame apie ilgaamžę investiciją esame linkę ją gerai apgalvoti. Virtuvės baldai paprastai naudojami kelias dešimtis metų, o kartais jie puikiai tarnauja ištisai žmonių kartai. Todėl rinkdamiesi virtuvės baldus netaupome kokybės kaina ir prioritetą teikiame ne tik kokybei ir funkcionalumui, bet ir dizainui. „Gražu“ yra labai abstrakti sąvoka. Vieniems graži yra laiko patikrinta klasika, o kitiems gražus „švarus“, estetiškas, lakoniškas ar ekstravagantiškas modernizmas. Pažvelkime ir pasisemkime idėjų savo svajonių virtuvei iš klasikinių ir modernizmo pavyzdžių.

6. modernūs virtuvės baldai ezinios

Klasikiniai virtuvės baldai nesunkiai randa kelią į mūsų širdis. Jie suteikia jaukumo ir yra ypač patrauklūs antikos gerbėjams. Tamsesnės spalvos suteikia šilto jaukumo, o šviesūs klasikiniai virtuvės baldai atrodo gaiviai, erdviai ir prašmatniai. Klasika, taip pat puikiai derinama ir su modernizmu. Dažnai žmonės klasikinio dizaino virtuvę įsivaizduoja kiek kitaip nei yra iš tikrųjų. Klasika nėra vien tik juoda ir balta spalvos. Klasikoje juntama ir antika, ir renesansas, ir provansas, ir aristokratija vienu metu.

3. klasikiniai virtuvės baldai ezinios

Modernūs virtuvės baldai paprastai pasižymi futuristiniais bruožais. Modernumas pasireiškia ne tik išoriniame dizaine, bet ir naujomis virtuvės baldų gamybos technologijomis, ekologiškais ir ekonomiškais sprendimais bei naujomis formomis, netikėtais sprendimais ir naujais funkcionalumo galimybių atradimais. Modernizmas kaip virtuvės baldų dizaino stilius išsiskiria netikėtomis formomis ir kontrastingomis spalvomis. Modernizmas vieną kartą gali būti pateiktas kaip preciziškas, lakoniškas ir minimalistinis, o kitą kartą modernizmas gali sprogti netikėtai ryškiais atspalviais ir priversti išspręsti funkcijų naudojimo galvosūkį. Siekiant sutaupyti erdvę, prietaisai ir spintelės yra integruojami ir mechanizuojami.

virtuves baldai

Iš kur pasisemti idėjų – atrasti nesunku. Internetas sausakimšas įvairių straipsnių, nuotraukų ir pasiūlymų, tačiau labai svarbu – besirenkant nepasimesti. Jeigu mums patiko dekoratyvinis raštas iš klasikinės virtuvės ir patrauklūs atspalviai iš modernios virtuvės – nesuklyskime juos suplakdami į vieną. Samdykime profesionalus, konsultuokimės ir jie mums padės atrasti alternatyvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *