Iki šiol jums pakankamai daug laiko kasdien tenka praleisti virtuvėje plaunant nešvarius indus? Turite didelę šeimyną ir taip pat dažnai sulaukiate svečių? Tuomet jums jau seniai metas ieškoti modernios ir kokybiškai veikiančios indaplovės! Tai padės jums sutaupyti ne tik daug laiko ir jėgų, tačiau kartu reikšmingai sumažins ir vandens sąnaudas. Todėl jei esate sudominti minties įsigyti naują indaplovę, skubame jus supažindinti su pagrindiniais jų tipais.

Laisvai statomos indaplovės

Laisvai statomos indaplovės yra vienas paprasčiausių ir patogiausių pasirinkimų, kuomet virtuvėje nėra naudojama įmontuojama buitinė technika ar tiesiog nėra numatyta integruoti naują indaplovę tarp virtuvinių spintelių. Laisvai pastatomą indaplovę galima pastatyti bet kurioje pasirinktoje virtuvės vietoje.

Nepaisant to, ar jūs nuspręstumėte pasirinkti 60 cm pločio ar 45 cm pločio laisvai pastatomą indaplovės modelį, jums nereikės numatyti vietos virtuvės spintelėse. Tokias indaploves vartotojai gali pasitelkti net ir labai nedidelio ploto virtuvėse.

Kompaktinės indaplovės

Laisvai statomas ir kompaktines indaploves būtų galima priskirti į tą pačią indaplovių kategoriją, kadangi tiek vienas, tiek ir kitas galima laisvai pastatyti bet kurioje virtuvės vietoje. Žinoma, kompaktinės indaplovės yra dar mažesnės nei laisvai statomos indaplovės, todėl jei jūsų virtuvėje yra labai nedaug vietos arba manote, jog vietos indaplovei apskritai nėra, kompaktinė indaplovė gali tapti labai lanksčiu ir efektyviu sprendimu. Kompaktinę indaplovę jūs galite lengvai pastatyti ant bet kurio virtuvėje esančio paviršiaus, pvz., stalviršio.

Įmontuojamosios indaplovės

Labai dažnai vartotojai, kurie nusprendžia atnaujinti savo virtuvės interjerą, kartu pasirenka ir įmontuojamą buitinę techniką, tokiu būdu savo virtuvėje sukurdami vientisą interjerą ir šiai erdvei suteikdami daugiau tvarkos. Nepaisant to, kokia bebūtų jūsų virtuvė ir jos išplanavimas, šiuolaikinėje buitinės technikos rinkoje nesunkiai rasite tiek 45 cm, tiek ir 60 cm pločio įmontuojamas indaploves. Taip pat yra galimybė pasirinkti tarp visiškai integruojamų ir pusiau integruojamų indaplovių modelių.

Tuo tarpu, jei jūsų virtuvėje nėra daug laisvos erdvės, 45 cm pločio indaplovė lengvai tilps net ir labai siauroje vietoje. Tačiau nereikėtų apsigauti – nedidelis indaplovės plotis nereiškia, kad ji bus netalpi. Tokiose indaplovėse galėsite sutalpinti net iki dešimties indų komplektų!

Didelis indaplovių funkcionalumas

Šiuolaikinės indaplovės savo vartotojams gali pasiūlyti labai didelį funkcionalumą, reikšmingai palengvinantį kasdienį indų plovimą. Pavyzdžiui, galite pasirinkti indaplovės modelį, kuriame veikia programa, užtikrinanti, jog net ir labai trapūs stikliniai indai bus švelniai išplauti ir puikiai išdžiovinti. Naujausios technologijos užtikrina, kad kiekvienas vartotojas galėtų pasirinkti jam optimaliausią indų plovimo režimą, kartu sutaupant ir daugiau vandens bei elektros energijos.

Rinkdamiesi patikimų gamintojų indaplovę jūs galėsite būti tikri, kad investuojate į patikimą ir laiko patikrintą buitinės technikos prietaisą, kuris pasižymi didžiuliu ilgaamžiškumu ir našumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *