įrankiai

Kalbant apie akumuliatorinių įrankių gamintojus, tikriausiai nesuklysime sakydami, kad pasaulyje jų yra tikrai daugiau nei dešimtis. Tačiau kai kurie iš jų išsiskiria tuo, jog rinkai pagamina daugiausiai tokio tipo įrankių tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Vienas didžiausių gamintojų, ne paslaptis, yra Japonijos gamintojas „Makita“. Tačiau yra daug kitų gamintojų, kurie taip pat neatsilieka savo siūlomu asortimentu bei įrankių kokybe.

Be anksčiau paminėto gamintojo, taip pat niekuo nenusileidžia ir Bosh, DeWalt, Metabo, Festool Ryobi, Hilti ar Milwaukee įrankiai. Vieni nuo kitų šie gamintojai skiriasi nebent tuo, jog vieni meistrams mėgėjams žinomi labiau, kiti mažiau girdėti. Tačiau kalbant apie profesionalus, jie dažniausiai ieško prietaiso, kuris labiausiai atitiktų jų poreikius bei būtų pats geriausias kainos ir kokybės santykis. Todėl retai išskiria ne patį gamintoją. Žinoma, pačią didžiausią patirtį turintys gamintojai užtikrina ir pačią geriausią kokybę.

Tačiau prieš perkant reikalingą įrankį, verta pagalvoti ir apie tai, jog populiariausių gamintojų kainą taip nemažai įtakoja žinomas vardas. Todėl kartais mažiau žinomas gamintojas gali pasiūlyti tokios pat aukštos kokybės įrankius už ženkliai patrauklesnę kainą. Nors kartais net ir kaina būna panaši, tad kodėl neišbandžius ir kitų gamintojų įrankių? Taigi, svarbiausia, ne kokios firmos, o kokie parametrai jums yra reikalingi ir kokią garantiją gali pasiūlyti gamintojas.

Be to, visi gamintojai, vis daugiau ir daugiau investuoja į naujų technologijų pritaikymą savo gaminiuose. Siekiant sumažinti įrankių keliamą triukšmą, bet norint maksimaliai galingo įrankio, tai yra tiesiog būtina. O auganti konkurencija tarp didžiausių skirtingų gamintojų, verčia juos ieškoti pačių efektyviausių sprendimų. Štai, kad ir senojo tipo, gan sunkias nikelio baterijas, sparčiai keičia kur kas talpesnės ir lengvesnės ličio baterijos. Ir tokia, palyginus, maža detalė turi labai didelę reikšmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *