programa

Ką pagalvotumėte jei sužinotumėte kad vienas didžiausių bankų veikiantis Lietuvoje skirtingoms operacijos atlikti naudoja skirtingas programas. Akmens amžius. Kiekvieną programą atidaryti atskirame lange, ir darbuotojams klaidžioti kompiuteryje suvedant ar paimant tam tikrus duomenis… apie kokį klientų aptarnavimo greitį ir personalo darbo našumą galima kalbėti? Be to, IT specialistams administruoti ir bandyti apjungti į vieną yra labai sudėtinga o kartais ir neįmanoma. Naudos šioje situacijoje nėra nei vienai pusei, vien tik laiko ir resursų švaistymas.

 

Terra IT specialistai teikia kad dabar vis daugiau smulkių ir vidutinių įmonių diegia „viskas viename“ programas kuriose gali planuoti gamybos procesus, matyti žaliavų ir pagamintos produkcijos kiekius, matyti apskaitos dokumentus, finansinius rodiklius, darbuotojus, pirkėjus ir viską kas vyksta elektroninėje prekyboje. Šios programos turi visas svarbiausias funkcijas integruotas vienoje platformoje ir leidžia pasiekti informaciją labai greitai, dingsta poreikis spausdinti ar kopijuoti popierinius dokumentus. Vienoje programos dalyje įvesti duomenys iškart matomi kituose skyriuose, įmonės darbuotojai greičiau keičiasi informacija ir gali priimti sprendimus anksčiau.

 

Programoje lengva kurti ataskaitas, paimti informaciją iš kitų departamentų ją apjungti ir analizuoti. Programa saugoma debesyje todėl tai patikimiau nei vietiniame įmonės serveryje. Atsiradus nesklandumams budintys specialistai pašalina problemas, įmonei nereikia turėti savo IT specialisto. Naudoti galima stacionariuose ir nešiojamuose kompiuteriuose, mobiliuose įrenginiuose deja nėra palaikomas pilnas funkcionalumas. Mokymo medžiaga darbuotojams pateikiama labai supaprastinta ir aiški tam kad nesukeltų pasipriešinimo ir nepasitenkinimo. Diegimo laikotarpiu įmonę lanko ir darbuotojus konsultuoja specialistai. Priklausomai nuo funkcijų mėnesinis mokestis svyruoja nuo 100 iki 500 eurų, bazinis paketas tam tikrų programų gali būti ir nemokamas. Įmonėms suteikiama galimybė išbandyti ir įvertinti programą prieš užsisakymą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *