Ryšio greitis ir sklandumas – opi šiuolaikinių žmonių problema. Nei darbe, nei pramogaudami neapsieiname be interneto. Jei pažvelgtume keletą metų atgal, kaip modernumo viršūnė atrodė 3G ryšys. O štai dabar vis labiau populiarėja 4G. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas laimingai naudojasi. Ne vienam asmeniui aktualu 3G ir 4G antenos.

Nesvarbu, ar dėmesio objektu tapo 3G antenos, ar modernesnis jų atitikmuo, žymimas 4G, renkantis pravartu atsižvelgti į komplektaciją. Aišku, tai ne automobilis, kur papildomos įrangos sąraše žymimos tokios opcijos kaip kėbulo spalvos veidrodėliai ar septyniolikos colių lengvojo lydinio ratlankiai. Visgi 3G ir 4G antenos – investicija į sklandų naršymą. Na, o tai reiškia, kad reikėtų atsižvelgti, kas sudaro gaminio pakuotę. Gal joje tiesiog pats įrenginys be jokių papildomų daiktų, kurie būtini naudojimui?

Sakote, o ko gi daugiau reikia? Kas man gali būti reikalinga be pačios 3G ar 4G antenos? Žinoma, bet kuriuo atveju geriausias variantas kreiptis į specialistus, kurie pakonsultuotų ir tokiu būdu padėtų priimti optimaliausią sprendimą. Tačiau ir be papildomų konsultacijų įmanoma panagrinėti, kas įeina į antenų komplektaciją. Po ilgų internetinių klajonių aptikę wifiantenos.lt surandame 3G ryšio stiprinimo komplektą. Jis ne tik siūlomas su 12 mėn. garantija, bet ir susideda iš kelių dalių. Pirkėjas gauna telefono retransliatorių, kuris pagerina mobiliojo telefono signalą. Į komplektą taip pat įeina didelės galios lauko antena. Prie naudos prisideda ir vidaus antena. Na, o naudojimo praktiškumą užtikrina ilgas kabelis, įkroviklis bei vartotojo gidas.

Vien antena su kabeliu kainuotų pigiau. Tačiau savaime aišku, kuris variantas funkcionalesnis. Belieka tik palinkėti, kad ryšys nuo šiol būtų nepriekaištingai greitas ir sklandus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *