Kiekvienas sėdimą darbą dirbantis žmogus nuolatos susiduria su ta pačia problema – kaip atsipalaiduoti darbo vietoje per pertraukėles? Didelės, šiuolaikiškos ir jaunatviškos įmonės turi tam specialiai įkurtus poilsio kambarius, kuriuose galima rasti daugybę žaidimų, užkandžių, patogius krėslus ir visa kita ko tik reikia trumpam, bet efektyviam poilsiui. Tačiau kaip dėl darbuotojų kurie dirba mažesnėse arba griežtesnes taisykles turinčiose įmonėse?

Vos tik prasidėjus internetiniam amžiui ir išpopuliarėjus šiai technologijai, žmonės greitai priprato ieškoti pramogų internete. Netrukus išpopuliarejo ir pramoginiai internetiniai portalai, kuriuose pilna linksmų video vaizdelių, paveiksliukų ir anekdotų. Taip atsirado liaudiškai vadinamos bajerių svetainės.

Tačiau pastaruoju metu matoma vis ryškesnė tendencija, jog tradiciniai promiginiai internetiniai portalai užleidžia vietą juodojo humoro svetainėms.Juodas humoras, tai toks humoras kuriame dažniausiai pašiepiamos jautrios socialinės temos, o jomis viešai nėra priimta kalbėti. Šie juodo humoro portalai populiarėja ir tarp ofisų darbuotojų, kurie peržiūrinėja jų turinį pertraukėlių metu ir taip atsipalaiduoja nuo darbo.

Kai kurie iš šių juodojo humoro portalų ne tik pristato savo turinį skaitytojams, bet yra interaktyvūs ir leidžia savo vartotojams patiems prisidėti prie turinio kūrimo. Dar kiti juodojo humoro portalai leidžia vartotojams bendrauti vienas su kitu, balsuoti už abiausiai patikusius įrašus ar palyginti savo nuomonę su kitų skaitytojų nuomone.

Geras tokių svetainių pavyzdys yra Lietuvoje vis populiarėjantis portalas dilemos.lt, kuriame užduodami juokingi klausimai skaitytojams, o jų nuomonės lyginamos tarpusavyje.

Užėję į svetainę vartotojai iš karto gali matyti naujausias dilemas ir už jas balsuoti. Kiekvienas gali pasirinkti kategoriją pagal savo skonį ar pomėgius. Pavyzdžiui jeigu keliauji mašinoje su draugais galbūt labiau traukia pabandyti labiau iššaukiančią ar juokingą kategoriją. Tačiau nuobodžiaujant vienam namuose ar darbo pertraukėlių metu galbūt labiau norisi išbandyti save sunkiais klausimais politikos ar santykių kategorijose.

Geriausia dalis yra, kad vartotojai gali registruotis ir papildyti internetinį puslapį dilemos.lt savo klausimais ir dilemomis. Tai puikus būdas interaktyviai praleisti laiką ir sužinoti kitų žmonių nuomones intriguojančiais klausimais.

Puslapis yra sukurtas pagal pasaulyje populiaraus žaidimo “Would you rather” principą. Šiame žaidime yra klausiamas klausimas “Art u geriau…” ir duodami du pasirinkimo variantai. Pasirinkimų variantai dažniausiai nėra labai lengvi. Pavyzdžiui: Ar tu geriau: Valdytum pasaulį ar Norėtum, kad pasauly būtų taika? Žaidimo klausimai ir atsakymai dažniausiai yra tokie, kad galvą gali tekti parakinėti ne vieną minutę. Sunkūs atsakymo pasirinkimai ir yra priežastis kodėl šis žaidimas yra toks populiarus visame pasaulyje. Šis žaidimas mažų mažiausiai yra intriguojantis.

Šių dienų greitai besikeičiančiam pasauly pasimesti interneto platybėse yra labai lengva. Internetinių puslapių pasiūla didelė ir skirtinga. Žmonėms, kurie ieško kaip praleisti laiką kartais tenka nemažai paplušėti kol randa kažką įdomaus ir vertą jų dėmesio, tačiau kaip sakoma: “Tie kas ieško – randa”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *