Beautiful naked young girl with perfect clean skin smiling touching hair over white wall. Facial treatment. Copy space.

Turėti sveiką bei jaunatviškai ir puikiai atrodančią veido odą nori kone kiekviena moteris. Tai aktualu taip pat ir daugeliui vyrui. Tačiau, kad ir kaip to norėtųsi, tačiau einant laikui pokyčiai yra neišvengiami ir veido oda taip pat su laiku keičiasi. Visa laimė, jog šiais laikais yra inovatyvių ir efektyvių būdų leidžiančių ilgiau pasidžiaugti jauna ir gražia oda.

Štai vienas iš būdų yra redermalizacija su gintaro ir hialurono rūgštimi. Inovatyvaus produkto sudėtyje sujungiamas hialurono rūgšties ir gintaro rūgščių derinys. Ši procedūra puikiai tinka norint atjauninti odą, senėjimo prevencijai, aknės randelių bei fotosenėjimo pažeistos odos atstatymui. Gintaro rūgštis geba restruktūrizuoti ląsteles, kas padeda atnaujinti odą.

Redermalizacija yra tinkamas pasirinkimas, kai norima susigrąžinti sveiką odos išvaizdą, išlyginti smulkias raukšleles, sumažinti odos papilkėjimą, pagerinti odos būklę esant aknės randeliams. Ši procedūra didina odos tonusą ir elastingumą, mažina senėjimo požymius, aknės randelius bei pigmentaciją, stimuliuoja ląsteles, atkuria drėgmės balansą odoje, turi stiprų antioksidacinį poveikį, padidina mikrocirkuliaciją, pagerina ir atstato odos būklę.

Redermalizacija su gintaro ir hialurono rūgštimi gali būti atliekama veido, dekoltė, kaklo ir plaštakų srityse.

Kaip atliekama ši procedūra? Pirmiausia gydytojas Jus pakonsultuos, įvertinus Jūsų odos būklę, bus parinktas Jūsų situacijai geriausiai tinkantis preparatas. Amber Esthetic klinikoje naudojami tik saugūs, sertifikuoti bei patvirtinti klinikiniais tyrimais preparatai.

​Kad nebūtų jaučiami nemalonūs pojūčiai, prieš procedūrą dažniausiai naudojamas nuskausminamasis kremas. Imbiotec Amber preparatas leidžiamas mikroinjekcijomis, mažomis 1-2 mm papulėmis. ​Procedūra trunka maždaug 30-45 min.. Po procedūros gali būti pastebimas nežymus odos paraudimas, gali būti jaučiamas dilgčiojimas, niežėjimas, tačiau šie požymiai yra trumpalaikiai ir išnyksta kiekvienam pacientui individualiai 72 val. bėgyje. Norint pasiekti geriausius rezultatus rekomenduojama atlikti 2-5 procedūrų kursą, su 2 savaičių pertraukomis. Jeigu yra jaučiamas poreikis, sesiją galima kartoti jau po 6 mėn..

Maloniai kviečiame apsilankyti Amber Estehtic estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikoje ir išsirinkti Jūsų poreikius labiausiai atitinkančią procedūrą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *