Efektyvumas – tai žodis, pritaikomas daugelyje sričių. Ne išimtis ir vairavimo mokyklos. Nors kai kurios nuomonės paprastai subjektyvios, tikėtina (kitaip nelabai galėtų ir būti), kad vienur vairavimo kursai pasižymi didesniu efektyvumu nei kitur. Ką daryti, jei atrodo, kad pabaigta vairavimo mokykla nedavė norimų vaisių? Atsakymas – papildomos vairavimo pamokos.

Suprantama, jog papildomi vairavimo kursai, jei lankyta vairavimo mokykla nepateisino lūkesčių, bus pasirenkami kitoje įstaigoje. Kaipgi surasti tokią, kuri žinotų, ką daro, kur būtų kvalifikuoti instruktoriai, o papildomų kursų tikslas turėtų sąsajų ne vien su didesniu pelnu, bet ir su realių žinių suteikimu būsimajam vairuotojui? Šioje situacijoje pagelbės interneto platybės. Gyvenate sostinėje? Paieškos laukelyje lengvai surandate, kokios yra vairavimo mokyklos Vilniuje, palyginate kainas, galbūt paskaitote atsiliepimus, pamąstote, koks adresas arčiau namų ir besinaudodami kontaktais paskambinate. Tokiu būdu neišėjus iš namų greitai randama, ko reikia. Negana to, nėra skirtumo, ar gyvenate, kaip paminėta, sostinėje, ar visai kitame Lietuvos krašte – vairavimo mokyklų asortimentas palyginti platus, o internete skelbiasi, ko gero, visos, todėl paieška tampa labai paprasta bei greita.

Na, o dabar grįžkime prie papildomų vairavimo pamokų – temos, nuo kurios ir pradėjome. Visų pirma, į ką atkreipiamas dėmesys – kaina. Logiška, kad nenorima permokėti. Neverta „pasimauti“  įsigilinkite, už kokią trukmę reikia mokėti. Antras svarbus aspektas – kokybė. Jei teko kartą nusivilti, iš kur žinote, kad papildomi vairavimo kursai kitoje mokykloje pasižymės didesniu pliusų skaičiumi? Galima patarti peržvelgti internete esančius komentarus, tačiau jais šimtu procentų nesivadovauti. Trečiuoju punktu įvardysime mokomąją transporto priemonę. Šiuo atveju omenyje turime B kategoriją, todėl aišku, jog šie žodžiai apie automobilius. Jei manote, kad geriausia mokytis tokiu pat automobiliu, kokiu tenka važiuoti „Regitros“ egzamino metu, klystate – nežinote, koks iš keleto modelių jums paklius. Aišku, jei yra galimybė, galima mokytis su keliais automobiliais, atitinkančiais „Regitros“ asortimentą. Bet vis dėlto kam to reikia? Kiekvienos mašinos pedalai išdėstyti vienoda tvarka, vairas sukasi į dvi puses… Žodžiu, ruošiantis lazdos perlenkti nevertėtų.

Natūralu, jog kiekvienas žmogus turi savo sritį. Nenuostabu ir tai, kad viena dalis pasikliauna tuo, kas jau praeita vairavimo mokykloje, o į kitos dalies asmenų akiratį papuola papildomos vairavimo pamokos. Jose gaunama nauda susijusi ne tik su praktinių įgūdžių lavinimu, bet ir su psichologine būsena, didesniu pasitikėjimu savimi. Ar rekomenduotume papildomus vairavimo kursus? Į šį klausimą sunku atsakyti. Gal keletą mėnesių važinėjote su M raide ir jaučiatės galintis iš pirmo karto išlaikyti egzaminą, o gal vis dvejojate? Taigi, tenka pasikliauti savo nuosprendžiu.

Šiaip ar taip papildomi vairavimo kursai padeda geriau pasiruošti bei suteikia daugiau įkvėpimo, kurio kaip tik dažnai ir norisi. Belieka palinkėti sėkmės nusprendžiant ir artėjant prie teisės vairuoti automobilį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *