Patogi, į klientų lūkesčius orientuota vartojimo paskola yra praktiškas sprendimas, jei pritrūkote lėšų būsto remontui, norite išvykti pailsėti, jums reikia papildomų pinigų studijoms, medicininėms paslaugoms ar didesnės vertės pirkiniui. Primename, kad prieš imdami paskolą turėtumėte gerai įvertinti savo skolinimosi galimybes ir konkretaus kreditoriaus keliamas sąlygas. Neatsakingai priimtas sprendimas gali tapti sunkia finansine našta. Ir priešingai – racionaliai apgalvota paskola padės siekti užsibrėžtų tikslų.

Atlikite paruošiamuosius darbus

Prieš imdami paskolą, gerai pagalvokite, kokio dydžio finansavimas atitiks jūsų išsikeltus lūkesčius, t. y. nuspręskite, kokio dydžio vartojimo paskola jums reikalinga. Kitas žingsnis – pasinaudoti virtualiomis paskolų skaičiuoklėmis, kurios padės priimti sprendimą ne tik dėl paskolos dydžio, bet ir dėl paskolos suteikimo termino, taip pat žinosite, į kokio dydžio palūkanas turėtumėte orientuotis. Primename, kad skirtingos kredito bendrovės siūlo skirtingas skolinimosi sąlygas, todėl verta pasidomėti bent kelių bendrovių pasiūlymais. Rinkitės konkrečiai jums priimtiniausią kreditorių, nepamirškite iš anksto aptarti visų pinigų grąžinimo sąlygų, pvz., ar yra taikomas mokestis, jei nuspręsite pinigus grąžinti anksčiau laiko, kokio dydžio delspinigiai jūsų laukia, jei vėluosite atlikti mokėjimą ir t. t.

Kas yra vartojimo paskola ir kokios jos sąlygos?

Praktika rodo, kad net ir tuomet, jei esame patenkinti savo finansine padėtimi, gauname nuolatines pajamas ir mokame taupyti, kartais nepavyksta išvengti situacijų, kai prireikia skubios finansinės pagalbos, pvz., gavote itin patrauklų atostogų pasiūlymą, kurio negalite praleisti, tačiau neturite jam reikiamos sumos pinigų. Bendrąja prasme vartojimo paskolos suvokiamos kaip tam tikra pinigų skolinimo forma, skirta didesnių investicijų reikalaujančių prekių ar paslaugų įsigijimui. Priklausomai nuo konkrečios situacijos, paskolos gali būti teikiamos tiek individualių asmenų poreikiams, tiek šeimos buičiai gerinti. Atskiros kredito unijos numato skirtingus skolinimo dydžius ir paskolos suteikimo terminus, tačiau paprastai vartojimo paskola teikiama iki 20 000 eurų, 5 metų laikotarpiui. Paskolų palūkanų norma dažniausiai skaičiuojama nuo 8 proc.

Kaip gauti vartojimo paskolą?

Jei nusprendėte imti vartojimo paskolą, išsirinkite jūsų lūkesčius atitinkantį kredito teikėją ir palikite elektroninę užklausą arba atvykite tiesiai į kredito unijos biurą. Įvertinus Jūsų finansinę būklę, bus priimtas sprendimas dėl paskolos išdavimo. Jei paskola jums bus suteikta, turėsite pasirašyti paskolos sutartį. Pinigai į jūsų sąskaitą bus pervesti dar tą pačią dieną. Nepamirškite, kad su paskolos vadybininkais visuomet galite konsultuotis taupymo, skolinimosi ir kitais asmeninių finansų valdymo klausimais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *