Pradedant įmonės steigimu ir baigiant svetainės sukūrimu bei reklamos paleidimu – tokios paslaugos atsidūrė po Start Business stogu.

 

Kaip gimė ši idėja?

Dažnai tenka susidurti su verslininkais, kurie išbarsto savo laiką ieškodami skirtingų sričių specialistų darbams atlikti.

Įmonę steigia vieni, buhalteriją tvarko kiti. Svetainę kuria treti, reklamą leidžia ketvirti – tai yra nieko daugiau kaip tik laiko švaistymas ir tai yra bėda, kurią mes – Start Business komanda – nusprendėm išspręsti.

Yra problema? Yra ir sprendimas!

Verslas kasdien susiduria su iššūkiais. Pradedant buhalterijos tvarkymu ir baigiant pelningumo sumažėjimu, kurį reikia padidinti.

Pelningumo sumažėjimą dažniausiai įtakoja neteisingai pasirinkti arba prastai optimizuoti reklamos kanalai, kuriuos mes peržiūrime ir viską sustatome į savas vietas, kad verslas toliau suktųsi.

Ilgalaikė patirtis skirtinguose versluose „Start Business” įmonės vadovui padėjo atrinkti pačius geriausius savo srities specialistus, kurie geba įgyvendinti net ir pačias sudėtingiausias idėjas.

Paslaugos, kurias teikia „Start Business“

Paslaugų spektras yra gan platus, tačiau pagrinde viskas atsiremia į įmonės steigimą, buhalterinę apskaitą ir internetinę rinkodarą.

Jeigu šiais skaitmenizacijos laikais tavęs nėra internete, tavęs nėra niekur, todėl klientui yra labai svarbu suprasti internetinės rinkodaros reikšmę.

Būtent tai mes ir padedame jam padaryti.

Įsteigus įmonę, išsiaiškiname kliento tikslus ir poreikius. Padarę konkurencinės aplinkos analizę, paruošiame planą, kurio pagalba galime pasiekti tikslinę auditoriją, kurią konvertuojame į klientus.

Visų šių tikslų siekiame Facebook, Instagram bei Google reklamos pagalba.

Pradedant gauti pirmąsias pajamas iš mokamos reklamos, klientams siūlome investuoti į išsikėlimą organinėje paieškoje (SEO).

Kaip greitai galima pasiekti rezultatus?

Kadangi naudojame mokamą reklamą, rezultatai ateina labai greitai. Jau dažniausiai pirmomis reklamos paleidimo dienomis yra gaunamos pajamos, kurios leidžia ir toliau didinti reklamos biudžetą bei pasiekti dar platesnę auditoriją.

Turime daug skirtingų atvejo analizių, kurios mums įrodo mokamos reklamos naudą. Tai yra būtent tai, kas leidžia verslui iš karto gauti pajamų srautą ir taip didinti savo prekių ar paslaugų asortimentą.

Kodėl verta naudotis ,,Start Business“ paslaugomis?

Nepaisant to, kad jau turime daug laimingų klientų, kurie valdo sėkmingus verslus, yra dar viena priežastis, kodėl verta naudotis šios įmonės paslaugomis.

Viena pagrindinių priežasčių yra tai, jog Jums nebereikia ieškoti skirtingų specialistų per skirtingas įmones. Visas jūsų sėkmingam verslui reikalingas paslaugas galite rasti būtent čia.

Taip ne tik sutaupote laiko, bet ir pinigų, o tuo pačiu esate užtikrinti, kad viskas bus padaryta laiku ir kokybiškai.

Kartais būna sunkių dienų versle, tačiau su ,,Start Business“ šios dienos praeina daug lengviau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *