Vis dažniau tarp transporto priemonių vairuotojų pasigirsta kalbų apie geresnius ar prastesnius autoservisų darbus. Visi automobilių žinovai ir mėgėjai dalinasi automobilio remonto darbų patirtimi.

Prasta patirtis

Tikriausiai yra tekę girdėti, kad automobilių vairuotojai dažnai baiminasi ir delsia vežti automobilius į Jiems nežinomus, naujus autoservisus. Kodėl? Pasitaiko atvejų kai norintys pasipelnyti autoservisai atlieka nebūtinus darbus (pakeičia dar puikiai veikiančias detales), išrašo didesnes sąskaitas nei tokios paslaugos turėtų įprastai kainuoti, nekokybiškai atlieka paslaugas arba visai jų neatlieka.

Gera patirtis

Visgi ne visi autoservisų darbuotojai naudojasi savo žiniomis tam, kad pasipelnytų. Tačiau kaip žinoti, kuo galima pasitikėti? Dažniausiai vairuotojai pasitiki tais autoservisais, kuriuos rekomenduoja draugai. Geriausia reklama autoservisui – rekomendacija gauta už kokybiškas paslaugas ir teisingą kainą.

Šis straipsnis skirtas tiems, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių automobilį remontuoja patys. Fanatikai žino kiekvieną savo automobilio detalę ir atpažįsta jai būdingą ar nebūdingą garsą, kuris gali būti malonus ausiai arba signalizuojantis apie gedimą. Mėgėjai bando automobilį taisyti patys, nes šiek tiek nusimano, o laisvalaikiu nevengia leisti laiką garaže tyrinėdami savo automobiliuką. Na ir yra profanai, kurie mėgina taisyti automobilį savarankiškai tik taupumo sumetimais. Tokie „mechanikai“ anksčiau ar vėliau kreipiasi į autoservisą.

Keltuvas Jūsų garaže

Dauguma remonto darbų atliekami palindus po automobiliu, o tam reikalingi automobiliniai keltuvai. Kai kurie žmonės garažų grindyse, viduryje patalpos padaro duris į rūsį, o kartais lentelėmis uždengia didesnę rūsio lubų (garažo grindų) angą tam, kad būtų lengviau prieiti prie automobilio jį remontuojant. Būna ir tokių garažų, kur po automobiliu nusileisti leidžia ne įėjimas į rūsį, o specialiai remontui garaže padaryta duobė.

Tiems, kurie nori komforto, reikalinga ne tik duobė, bet ir automobilinis keltuvas, kuris dar vadinamas domkratu. Automobiliniai keltuvai naudojami profesionaliuose autoservisuose, be jų sunku įsivaizduoti eilinę mechaniko dieną. Visgi jeigu esate savo automobilio fanatikas ir kartais padedate draugams su smulkiais gedimai, tuomet Jums gali praversti nedidelis automobilio keltuvas, kuris nesunkiai tilptų žemų lubų ir siaurų sienų patalpose. Žirklinis automobilinis keltuvas gali būti puikus sprendimas Jūsų savarankiškiems remonto darbams. Žirklinis automobilio keltuvas gali pakelti standartinio dydžio transporto priemonę į vieno metro aukštį. Tai tikrai optimalus sprendimas tiems, kurie ne tik dėl taupumo remontuoja automobilį namuose, bet ir nori investuoti į savo pomėgį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *