Daugelis moterų skiria nemažai dėmesio savo veido odos priežiūrai. Juk veido odos grožis ir sveikata didžiąja dalimi priklausys nuo to, kaip ja buvo rūpinamasi. Veido odos tipai būna skirtingi, tad ir kamuojančios problemas taip pat gali ženkliai skirtis. Kai kuriais atvejais pakanka drėkinančių ar maitinančių kremų bei serumų, tačiau dažnai prireikia ir efektyvesnių priemonių. Viena iš jų yra mezoterapija.

Mezoterapija veidui – tai procedūra, kurios metu į veido odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami veikliųjų preparatų mišiniai. Šių mišinių sudėtyje yra hialurono rūgšties, vitaminų bei aminorūgščių. Mezoterapija rekomenduojama atlikti žmonės turintiems išsausėjusią, pavargusią, papilkėjusią veido odą. Taip pat norintiems sumažinti odos senėjimo požymius: atsiradusios raukšlelės, prarastas odos stangrumas bei elastingumas. Mezoterapija padeda stimuliuoti elastino bei kolageno sintezę, odos ląstelių regeneraciją. Atlikus procedūrų kursą  atstatomas odos drėgmės balansas, oda atgaivinama.

Ši procedūra yra pakankamai greita, užtruksite maždaug tik 30 min. Taip pat jos metu beveik nejausite skausmo. Po procedūros gali atsirasti nežymios mėlynės, patinimas ar paraudimas, tačiau visi šie požymiai išnyksta per 1-2 dienas. Atlikus procedūrą, galima grįžti prie savo įprastos dienotvarkės, tačiau  derėtų vadovautis tam tikromis rekomendacijomis: reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, pirčių, saunų apie 7-10 dienų po procedūros. Geriausiam rezultatui pasiekti dažniausiai rekomenduojama atlikti 4-6 procedūras kas 2-4 savaites.  Atsižvelgiant į odos būklę, gydymo kursas gali būti kartojamas jau po 3-6 mėn. arba kas metus. Procedūrą atlieka gydytoja dermatologė.

Mezoterapija padės Jums susigrąžinti odos grožį, jaunatvišką išvaizdą bei puikią jos būklę! Nedelskite ir patikėkite ją profesionalams, kurie pateisins Jūsų lūkesčius!

Domina mezoterapija Kaune? Kreipkitės į Amber Esthetic lazerinės ir estetinės dermatologijos kliniką ir Jums bus suteiktos aukščiausios kokybės paslaugos. Lauksime Jūsų apsilankant!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *