Tentiniai angarai yra labai paklausūs daugelyje pasaulio šalių vien dėl savo patogaus ir paprasto montavimo. Be to, tentiniai angarai pasižymi savo mobilumu, todėl yra ženkliai pranašesni už metalinius angarus, kurių nėra galimybės taip paprastai perkelti.

Tentiniai angarai gali būti įvairių dydžių, aukščio, su vienomis arba dvejomis durimis, priklausomai nuo individualių poreikių. Rinkoje taip pat galima rasti pripučiamus angarus, tačiau jiems reikalinga elektros energija, be to, jie yra lengvai pažeidžiami. Tentinius angarus, kaip jau minėjome, galima statyti bet kurioje vietoje, kurioje turite žemės sklypą, o esant poreikiui paprastai jį perkelsite. Kai kuriems iš jų montuoti, net nereikalingas joks specialus pagrindas ar betonavimo darbai.

Mažesnio dydžio tentiniai angarai gali būti statomi tiesiog žemės paviršiaus ir pasitarnauti žemės ūkio produkcijai, medžiagoms sandėliuoti. Bet kuriuose angaruose galima sumontuoti ir stelažus su padėklais, kurie tinka ir dirbtuvėms įrengti bei prekybai. Taip pat jie dažnai naudojami galvijams ar ūkio technikai laikyti bei remontuoti.

Priklausomai nuo angaro tipo, jie gali būti vos nuo 36 m2 (kartu su konteineriams montuojamos tentinės stoginės) iki 400 m2 ir daugiau. Tentinių angarų vartai gali būti valdomi mechaniška, labai svarbu, kad jų konstrukcija ir danga būtų aukštos kokybės ir iš tvirtų medžiagų. O didelio ploto angarai labai dažnai naudojami didelių gabaritų technikai laikyti. Paprastai tokių angarų vartai yra priekyje ir gale, yra itin aukšti, todėl paprasta per vienus įvažiuoti ir per kitus išvažiuoti.

Nuo to, kokie yra tentiniai angarai, atsiliepimai taip pat yra skirtingi. Tai priklauso nuo to, iš kokių medžiagų yra gaminami angarai, kokios kokybės yra metalinė konstrukcija. Rinkoje yra daug pigių, bet prastos kokybės gaminių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *