Nebijome iššūkių, sparčiai tobulėjame ir pristatome naują gaminį vaikams – antčiužinį AURORA.

Technologijos nestovi vietoje. Inovacijos ir pokyčiai čiužinių pramonėje suteikia galimybę net ir ant sofos miegoti sveikai. Vaikučiams, miegantiems ant sofos-lovos, puikus sprendimas – antčiužinis.

Naujos kartos ekologiškas antčiužinis, sukurtas pagal augančio vaiko poreikius, yra gerokai aukštesnis (net 8 cm). Kuriant bendradarbiavome kartu su medikais ir technologais, kad surastume optimaliausią variantą augančiam vaikui. Siūlome įvairių nestandartinių variantų

vaikiški čiužiniai

UAB „Interjerų vizija” miego produkcijos rinkoje veikianti jau nuo 2008 metų, teikia platų čiužinių, patalynės, modernaus dizaino lovų bei grotelių pasirinkimą. Pastaruoju metu įmonė itin daug dėmesio skiria vaikiškų prekių rinkai – specializuojasi vaikiškų čiužinių, patalynės ir lovyčių sektoriuje. Kryptingai dirbame ekologijos tema, daug dėmesio skiriame antialergiškiems gaminiams. Esame socialiai atsakinga įmonė, besirūpinanti vaikų ir jaunuolių sveikata.

Turbūt daugeliui iš mūsų teko patirti, ką reiškia nubusti blogai išsimiegojus… Žinoma, čiužinių rinka sparčiai tobulėja, ir ko gero, Jūs jau seniai mėgaujatės komfortišku miegu savo miegamajame… Tačiau prisiminkite savo rytą nubudus pas močiutę kaime, kai miegojote ant nepatogios sofos ar išsigulėjusio čiužinio. Štai ką patiria Jūsų vaikas kasnakt, jei miega ant sofos-lovos. Jos nėra ypač patogios, kadangi nėra skirtos miegoti kiekvieną naktį.

Mama, atkreipk dėmesį, ant ko aš miegu !

Daugelis tėvelių mano, kad kol mažylis paaugs, jam puikiausiai tinka ir sofa-lova… Tačiau medikai bei miego specialistai seniai paneigė mitą, kad vaikams tinkamiausias čiužinys yra kietas. Vaikams rekomenduojama  jau nuo 1,5 metukų rinktis vidutinio minkštumo čiužinį. Stuburo formavimosi laikotarpiu, kai jau vaikas sveria virš 40 kg., reikalingos stuburą prilaikančios čiužinio savybės, kad raumenys būtų atsipalaidavę, o stuburas išliktų taisyklingoje padėtyje.

Mūsų brangiausių, mažylių sveikata privalome rūpintis nuolatos, ne tik kilus problemai.

Klientės pasakojimas:

Anksčiau nesuprasdavau, kodėl mano 4-erių metų dukrytė kasnakt atbėga į tėvelių lovą. Juk jau didelė mergaitė, o jos lova nauja, tokia graži ir atrodo patogi…Taip maniau, kol pati prigulusi prie vaiko neužsnūdau…Prabudusi paryčiais skaudančiais šonais puoliau į savo lovą. Dabar buvo aišku, kodėl vaikas kasnakt nubudinėja net po kelis kartus – lovos miegamoji dalis buvo gerokai per kieta, tad vaikas vartydamasis nuo šono ant šono, nerasdamas patogios padėties ir nubusdavo.

Kadangi lovytė (kušetė) buvo visiškai nauja, tai pirkti kitos nebuvo galimybių, tad su vyru nusprendėme nupirkti antčiužinį. Dabar ne dukrytė pas mane į lovą atbėga, bet mamytė vis nutaikius progą prie dukrytės prigula.

Turbūt ir  Jūs ne kartą sprendėte dilemą, kaip prisitaikyti prie savo augančio vaiko poreikių? Labai svarbu, kad besiformuojantis stuburas turėtų tinkamą atramą ir miego metu būtų taisyklingoje padėtyje. Vaikams rekomenduojamas vidutinio minkštumo čiužinys, o sofos-lovos dažniausiai būna kietesnės. 

Puikus sprendimas – antčiužinis „Aurora“

Patogumas. Ortopedinėmis savybėmis pasižyminti viskoelastinė medžiaga tiesiog prisitaiko prie kūno formų ir palaiko miegančio vaiko stuburą teisingoje horizontalioje padėtyje. Viskoelastas švelniai išsiformuoja, neužspaudžia kraujagyslių

Inovatyvumas. Dvipusis aukštesnis nei įprastai, net 8 cm. aukščio sluoksniuotas antčiužinis turi minkštesnę ir kietesnę puses. Viskoelastinė medžiaga VitaRest 2 cm ir vidutinio kietumo Hr putų poliuretanas 6 cm. Antčiužinis dėl skirtingų kietumų putų poliuretano yra pakankamai minkštas, bet  kartu suteikia ir reikalingą atramą jūsų vaiko stuburui.

Saugumas.  Dėl unikalios stuktūros, antčiužinyje palaikoma gera ventiliacija – čiužinio viduje nesikaups drėgmė bei alergijas sukeliantys parazitai. Antčiužinis pagamintas iš pralaidžių orui ir žmogui bei aplinkai nekenksmingų medžiagų. Užvalkalo audinys Biocotton yra antibakterinis. Sveikam miegui ypač svarbu, kad čiužinio užvalkalas skalbiamas iki 40 °C temperatūroje.

Universalumas.  Konpaktiška pakuotė: antčiužinis yra pakankamai lankstus, lengvai susukamas į ruloną, tad jam lengvai rasite vietos savo namuose, o prireikus galėsite pasiimti į kelionę.

Užtieskite šį kokybišką antčiužinį ant nepatogios sofos ar lovos ir ši akimirksniu taps patogia poilsio vieta!

Antčiužinio ypatybės:

  • dvipusis —  viena pusė yra kietesnė, o kita minkštesnė;
  • branduolį sudaro: viskoelastinė medžiaga (VitaRest) (Tankis –50 kg/m³) – 2 cm, HR atvirų porų putų poliuretanas (tankis – 40 kg/m³) – 6 cm;
  • antčiužinio aukštis —  8 cm;
  • nuimamas ir skalbiamas užvalkalas;
  • antčiužinio užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio;
  • užvalkalas lengvai nuimamas, turi užtrauktuką;
  • užvalkalą galima skalbti iki 40o C temperatūroje;
  • antčiužiniui suteikiama 2 metų garantija!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *