wake parkasŠiandien be galo populiaru laisvalaikį leisti ne žaidžiant kompiuterinius žaidimus ar sėdint baruose, o derinant aktyvų ir pasyvų poilsį. Šie pomėgiai atsirado, kai padaugėjo biuruose dirbančių žmonių skaičius ir jie susirūpino savo sveikata. Drauge su aktyviu gyvenimo būdu išplito ir vandenlenčių sportas bei wake parkai. Ši veikla ypatinga tuo, kad jūs ne tik aktyviai leidžiate laiką, bet ir visiškai atitrūkstate nuo kasdienybės ir negalvojate apie darbą ar rutiną – esate tik jūs, vandenlentė ir vandens platybės, o visa koncentracija nukreipta į jūsų kūno kontrolę.

Visas wake parkų žavesys yra tame, kad žmonės čia gali pabėgti nuo kasdienybės. Nors išbandyti vandenlenčių sportą iš pradžių išdrįsta ne visi, tokiose vietose gausu ir kitų pramogų, kurios leidžia atsipalaiduoti ir praleisti laiką prie vandens telkinio. Lietuvoje šiuo metu veikia kelios dešimtys wake parkų, tačiau bene didžiausias ir populiariausias įsikūręs Elektrėnuose. Wake parkas Elektrėnuose sutraukia daug žmonių iš savo apylinkių ir šalia esančių didžiųjų miestų. Taip yra ne tik dėl strategiškai patogios lokacijos, bet ir kitų parko privalumų. Kokie jie?

Puiki atmosfera

Wake parkas Elektrėnuose traukia savo kuriama atmosfera. Čia personalas yra itin malonus, draugiškas ir paslaugus. Čia kiekvienas lankytojas jaučiasi tarsi bendrautų su draugais ar gerais pažįstamais, todėl tiek instruktoriai, tiek aptarnaujantys asmenys leidžia atsipalaiduoti ir įveikti savo baimes arba pasiūlo kitų pramogų, kurios taip pat leidžia gerai praleisti laiką.

Trasos

Wake parkas Elektrėnuose išsiskiria ir savo trasų skaičiumi. Čia iš viso įrengtos 2 sistemos, kurios turi daug skirtingų kalnelių ir figūrų, skirtų tiek pradedančiam vandenlenčių sporto gerbėjui, tiek jau patyrusiam entuziastui.

Kitos pramogos

Kaip jau minėjome, wake parkuose lankytojai gali ne tik čiuožti vandenlente – čia galima nuveikti kur kas daugiau. Pradedant tuo, kad wake parkas Elektrėnuose turi puikų paplūdimį, baigiant gėrimais, maistu, nuomojamais kateriais ir gausybe kitų šaunių dalykų, kuriuos gali pasiūlyti ši vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *