dirbtine zoleDirbtinė veja Royal Grass® net ir didžiausią bei kompleksiškai sudėtingiausią sodą gali paversti žalia užuovėja, kuriai beveik nereikės jokios priežiūros. Neseniai Ispanijoje didžiuliame Las Rozo sode Royal Grass® atstovai įrengė subtiliai atrodančią dirbtinę veją. Nuo šiol sodo šeimininkai, kartu su vaikais džiaugiasi žaluma visais metų lakais.

Kiek kainuoja dirbtinė žolė ir natūrali?

Šeimininkams vos pasistačius naujus namus Las Rozoje, iškilo klausimas, ką pasirinkti aplinkos ir sodo apželdinimui – dirbtinę ar natūralią žolę. Apsvarsčius visas galimybes, lemiamu veiksniu tapo jos priežiūros kaina. Natūralios žolės priežiūros išlaidos po keturių metų jau būtų buvę didesnės, negu kainuotų vienkartinis dirbtinės žolės įrengimas. Tapo akivaizdu, kad natūralus apželdinimas būtų reikalavęs nuolatinių išlaidų. Kitas dirbtinės vejos pliusas buvo tai, kad ji turi puikią išvaizdą, prilygstančią natūraliai.

Sodybos šeimininkams patiko, kad dirbtinė žolė nereikalauja beveik jokios priežiūros, todėl ilgesnėje perspektyvoje jie galės sutaupyti ne tik finansus, bet ir laiką. Be to, žole galima džiaugtis ištisus metus ir jos nereikia nei atsodinti, nei tręšti, nei pjauti. Tai ir buvo pagrindinės priežastys, kodėl nuosavame sode šeimininkai mieliau pasirinko Royal Grass® veją.

Vienas iš didžiausių iššūkių įrengiant šią žolę buvo aukštas šlaitas sode ir daug nedidelių kalvų. Tačiau Royal Grass® atstovai sėkmingai įveikė šias kliūtis ir dirbtinę veją pritaikė prie natūralaus žemės reljefo.

Kodėl dirbtinę žolę renkasi vis daugiau viešbučių

Dėka naujų ir inovatyvių technologijų dirbtinė veja turi neprilygstamą natūralią išvaizdą, todėl ją renkasi vis daugiau didelių viešbučių. „Sheraton La Caleta Resort & Spa“ viešbutyje Tenerifėje „Royal Grass®“ partneriai įrengė 400 m2 dirbtinės žolės plotą aplink viešbučio baseiną. „Sheraton“ valdytojai rinkosi iš kelių rūšių dirbtinės vejos ir galiausiai apsistojo ties „Royal Grass® Seda“. Šios rūšies žolė turi neprilygstamą išvaizdą, yra ypač tvirta, atspari kasdieniniam naudojimui. Ji nepakeičia spalvos dėl chloro, saulės ar vandens poveikio, todėl taip idealiai tinka vietoms šalia baseino. Nėra nieko maloniau viešbučio svečiams, kaip išsimaudžius ir išlipus iš vandens, savo kojomis jausti švelnų, minkštą, žalią pagrindą.

Galima tik pasidžiaugti, kad ir Lietuvoje jau yra „Royal Grass®“ atstovų. Tai „Svajonių Vejos“ įmonė, kuri daug metų užsiima „Royal Grass®“ produkcijos platinimu Lietuvoje. Patyrę www.svajoniu-vejos.lt specialistai visada nuoširdžiai patars, kokios rūšies žolė idealiausiai tiks jūsų pasirinktai vietai, padės sumontuoti ir pilnai įrengti jūsų svajonių žaliąjį kampelį.

 

Parengta pagal http://www.royalgrass.com/beautiful-garden-with-artificial-grass

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *