Papildančiąjai medicinai priskiriami visi terapiniai metodai, kurie netaikomi kaip tradicinis gydymas. Gydymas, taikomas greta tradicinio paprastai siejamas su papildančiąja medicina. Kai kurie  papildančios medicinos metodai yra pagrįsti principais, kurių nepripažįsta daugelia mokslininkų.

Kas yra depresija?

Depresija- žmogaus emocinės pusiausvyros sutrikimas, kuriam būdinga prislėgta, bloga nuotaika. Jos metu sulėtėja mąstymas, judesiai, sutrinka vidaus organų veikla. Depresija gali prasidėti po kokių nors nemalonių įvykių, arba ją gali sukelti ir kitos priežastys. Vaistai, harmoniniai sutrikimai, gimdymas, alkoholio ir narkotikų vartojimas gali paskatinti depresijos išsivystymą. Kartais ji išsivysto be jokis aiškios priežasties. Depresija gali išsivystyti bet , kurioje amžiaus, ekonominėje grupėje, bet kurios lyties žmogui.

Depresijos gydymas jogos metodais

Ar gali joga, kuri nuo seno yra žinoma savo gebėjimu mažinti nerimą, streso poveikį, šalinti raumenų įtampas? Bet yra  žinoma, kad po jogos užsiėmimų žmonės jaučiasi įgavę gerą nuotaiką, būti alternatyvi terapija gydant depresiją. Yra žinoma daug atvejų, kai reguliari jogos praktika padėjo visiškai atsikratyti depresijos. Šiuo metu yra manoma, kad jogos terapija yra veiksminga esant lengvai ir vidutinio sunkumo depresijai. Sunkios depresijos atveju jogos terapija yra labai naudinga kaip papildoma priemonė šalia medikamentinio gydymo. Depresija kiekvieno žmogaus atveju turi skirtingas priežastis ir reiškiasi skirtingai. Todėl jogos terapija turėtų būti taikoma individualiai, o ne grupiniuose užsiėmimuose.

Patarimai, kaip įvekti depresiją

Pirma- nekaltinkite savęs. Tai paprasčiausias, pigiausias ir svarbiausias dalykas, kurį reikia padaryti norint įveikti depresiją. Gėda dėl depresijos kartu su kaltės ir nevisavertiškumo jausmais gali trukdyti pasveikti. Norint valdyti depresijos simptomus, reikia praktiško požiūrio ir kantrybės.

Antra- kalbėkite apie tai. Kalbėti apie depresiją nėra lengva, tačiau geriau papasakoti žmonėms apie tai, nei laikyti paslaptyje. Neizoliuokte savęs. Bendraukite tiek, kiek galite.

Trečia- rūpinkites savo sveikata. Nesirūpinant savo sveikata, depresijos simtomai gali dar sustiprėti. Depresija yra glaudžiai susijusi su sveikatos  būkle, pav., diabetu ar širdies ligomis. Žmonės, kurie serga diabetu, dažniau serga ir depresija. Širdies ligos taip pat yra  vienas iš depresijos sukėlėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *