Baldai yra svarbia kiekvienų namų detale, tarnaujančia ne vienerius metus, todėl juos pasirinkti – nelengva ir laiko reikalaujanti užduotis. Dažnas pirkėjas, atsiradus baldų poreikiui, pirmiausia idėjų ieško internete. Per paieškos sistemas lengvai randama įvairiausių pavyzdžių, todėl patogu įvertinti konkrečios paskirties baldo išvaizdą, stilių, galiausiai atrasti tai, kas derėtų interjere.

Kitas žingsnis – apsilankymai baldų salonuose, kur ieškoma viziją atitinkančių gaminių arba baldų gamintojų, galinčių tiksliai įgyvendinti projektą ir pagaminti individualų baldą. O kas, jei šį žingsnį taip pat būtų galima atlikti neiškeliant kojos iš namų? Dabar tokią galimybę suteikiaAdaira.eu sistema, suteikianti vartotojui galimybę rinktis.

Kodėl verta pirkti baldus internetu?

Internetinė prekyba šiandieninėje rinkoje nėra naujovė ir kiekvienas vartotojas žino jos privalumus. Pirmiausia tai patogumas, kai prekę galima užsakyti būnant bet kurioje vietoje ir bet kuriuo laiku, pasirinkti patogiausią pristatymo būdą. Žinoma, negalima pamiršti ir to, kad internetu prekiaujančių įmonių veiklos kaštai yra mažesni, nes išvengiama tokių sąnaudų kaip patalpų nuoma, ekspozicijos išlaikymas, transportavimas ir priežiūra, reikalinga mažiau darbuotojų. Vartotojui tai naudinga, nes perkant internetu analogiški produktai yra parduodami mažesne, konkurencingesne kaina.

Vis dėlto baldų pirkimas internetu turi savų niuansų. Baldų parduotuvės internete dažniausiai siūlo jau pagamintus baldus, kurių modifikacijos labai ribotos. Norint užsakyti nestandartinį baldą jau reikia kreiptis į keletą tiekėjų ir bendraujant su jais įvertinti pasiūlymus bei priimti sprendimą, kur baldą užsakyti. Baldų pirkimo internetu sistema Adaira.eu šiuo požiūriu veikia atvirkščiai: čia gamintojai randa pirkėjo užklausą ir pateikia pasiūlymus, todėl ieškantiems baldo reikia užpildyti vieną vienintelę užklausą. Baldų gamintojai pateikia pasiūlymus užklausoje nurodytam baldui, todėl tokiu būdu galima internetu pirkti net ir nestandartinius baldus bei užsakyti savo susikurtą baldą.

Kaip baldai užsakomi internetu?

Pirkėjas, ieškantis baldo, Adaira.eu sistemoje pateikia užklausą. Siekiant aiškumo ir patogumo, kiekvienam sistemos vartotojui pateikiami visi alternatyvūs pasirinkimai, yra galimybė pridėti brėžinį ar nuotrauką iš interneto. Baldų gamintojai automatiškai gauna šią užklausą ir teikia pasiūlymus. Viskas pateikiama aiškiai ir vienoje vietoje, todėl palyginti kainas, terminus ir visus kitus baldo gamybos ypatumus itin paprasta ir greita. Taip pirkėjas objektyviai ir lengvai pasirenka vieną gamintoją, su kuriuo toliau bendrauja tiesiogiai.

Baldų pirkėjų poreikiai labai individualūs, skiriasi baldui teikiami prioritetai. Vieni ieško aukštos kokybės, kiti – geriausios kainos, o praktiški pirkėjai stengiasi suderinti ir tai, ir tai. Būtent todėl Adaira.eu sistema suteikia virtualią erdvę pirkėjo susitikimui su gamintojais, kurios elektroninėse baldų parduotuvėse nėra. Tradicinėje prekyboje internetu viena prekė parduotuvėje konkuruoja su kita preke, o naujojoje baldų pirkimo internetu sistemoje konkuruoja gamintojai. Kas laimi? Žinoma, pirkėjas, kuris gali rinktis geriausiai jo poreikius atitinkantį pasiūlymą, o jo objektyvumą užtikrina ir tai, kad gamintojai vienas kito pasiūlymo nemato – jis pateikiamas individualiai kiekvienai užklausai ir pasiekiamas tik pirkėjui.

Baldų pirkimas šiandien gali būti greitas ir paprastas, todėl savaitgalio ar atostogų meto neverta švaistyti vaikštant po baldų salonus – šį laiką galima skirti sau, šeimai ar draugams ir praleisti daug maloniau. Išmėginkite Adaira.eu sistemą ir atnaujinkite savo interjerą nešvaistant laiko, neribojant pasirinkimo laisvės. Gaukite geriausius baldų gamintojų pasiūlymus jau šiandien!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *